Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elhalványulok és kiégek?

Elhalványulok és kiégek?

Figyelt kérdés

Egy ideje nem találom magam semmi mögött, amit teszek. Az énem mozgatórugói kezdenek eltűnni bennem. Sokféleképp éreztem már magam, de minden gyenge és erős érzés és időszak mögött nagyon határozottan ott volt az énem, most viszont ezt már nem tapasztalom. Mintha csak egy burok lennék néhány elidegenült tulajdonságomból, amin belül minden csak halványul.

Nem akarok eltűnni, de az őszinte akaratot sem találom, ami önmagammá tehetne. Nem tudom minek és miként érezzem magam. Ki lehet így égni?



2019. júl. 20. 01:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Történt veled valami? Mi váltotta ezt ki?
2019. júl. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt már többször is ilyen. Nekem nagyon jót tesz ilyenkor az, ha egy egész napra kilépek a komfortzonambol és olyan dolgokat teszek, amiket amúgy a hétköznapokban nem tennék. Teszem azt: odamegyek idegeneket beszélgetni/ismerkedni, több lányt leszolitok, próbálok minél több szociális hekyzetet alakítani aznap. Ez annyira feltölt energiával és helyreraz, hogy már másnapra teljesen jól is vagyok, de ha másnapra nem is, akkor harmad napra már mindenféleképpen.
2019. júl. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kicsúszott a kezeim közül az életem, az elmúlt egy évben rengeteget veszítettem. Egy éve ilyenkor még nem mondtam volna ilyeneket, de lassú léptekkel valahogy itt kötöttem most ki.


Ha kilépek teljesen a zárt és megszokotból és valami jót tapasztalok, azt nem önmagamban, hanem a környezetemben érzem, ami nem tud "bejutni" és nem tudom magammal hazavinni, hogy feltöltsön.

2019. júl. 20. 02:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Első blikkre kamaszkori világfájdalomra tippelek. Mindenki átesik ezen, így természetes.
2019. júl. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!