Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van, hogy némelyik lány...

Miért van, hogy némelyik lány szőrösebb (lenne) mint a fiúk, illetve a lányok lábmérete is mintha nagyobb lenne?

Figyelt kérdés
Konkrétan magamból indultam ki, de figyeltem,olvastam,hogy nem egyedi eset.Lányként több és erősebb a szőrzetem,mint a fiú tesómnak,valamint alacsonyabb vagyok, de a lábméretem olyan mint az övé. Kicsit fura.
2019. júl. 27. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Genetika, mindig is voltak szőrösebb, nagyobb darab nők meg kisebb, csupasz férfiak, a lábméret szintén ilyen. Ismerek 185 cm magas lányt, akinek csak 38-39-es lába van meg 161 centist is, akinek 40-es.
2019. júl. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A szőr rajtad is ugyanazt a funkciót látja el, mint a férfiakon. Fogd fel úgy, hogy természetanya csak meg akarja védeni a bőrödet a káros behatásoktol, és nagyobb lábát adott, hogy biztosabban tudj állni. :D
2019. júl. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én lányként nagyon durván szőrös vagyok, még olyan helyeken is, ahol még sok férfinek sincs szőre...Ráadásul még ezeken a helyeken is extrém dús és sötét, szóval "imádom" magam...Meg amúgy én is megfigyeltem már, hogy apámnak pl. a lábszárán kb. alig nő szőr és ami van is rajta, az is ilyen világos színű, pedig alapból sötét a haja, nekem meg sötétszőke hajam van és a lábszáramon koromfekete a szőr. Fuck logic.

Hogy mi az oka ennek, nem tudom, balszerencse talán?...De megnyugtat a tudat, hogy ezek szerint más lányok is vannak úgy, mint én :D

2019. júl. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Genetikai.

Utolsó, lehet hogy az őseidtől örökölted ezt.

2019. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
4. No shit :o Azt hittem, az utódaimtól maradt rám..
2019. júl. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5

XD

2019. aug. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

187 vagyok, asszony 182

Mégis nagyobb a lába.

Viszont szerencsére én nagyságrendekkel szőrösebb vagyok

2019. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Genetika... Én is ilyen "szuper" kártyákat húztam. De azért ismerjük el, hogy vannak ennél rosszabb lehetőségek is. Nem vagyok se Down-kóros, se más súlyos genetikai betegségem sincs.
2019. aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
De amúgy egy nemi hormon vizsgálat nem árt, derüljön ki minél hamarabb, ha van valami gáz.
2019. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!