Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, a gyűrűs vagy mutató...

Lányok, a gyűrűs vagy mutató ujjatok hosszabb?

Figyelt kérdés
Melyik a hosszabb, és mennyivel? Mennyire vagytok racionálisak és mennyire érzelmesek (a többi lányhoz képest)?

2019. júl. 27. 22:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A gyűrűs. Sokkal hosszabb mindkét kezemen, mint a mutató. Inkább racionálisnak tartom magam.
2019. aug. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Arra megy ki a kérdés, hogy a nők az őket az anyaméhben ért hormonális hatások miatt jellemzően mutatóujjasok (szemben a férfiakkal, akiknek többségében a gyűrűs ujjuk a hosszabb), és közkeletű elképzelés, hogy érzelemvezéreltebbek, mint a férfiak, tehát akinek hosszabb a mutatóujja, az aztán tuti, hogy inkább emocionális, semmint racionális? 😀

Lusta vagyok lemérni, hogy mennyivel, de szemmel jól láthatóan hosszabb a mutatóujjam mind a két kezemen, viszont a jobb mutatóujjam hosszabb, mint a bal (az összes többi szimmetrikus), ez nem tudom, releváns-e. Az érzelmeimet intenzíven élem meg, nem nehéz hatni rájuk, de gondolom, ez valamelyest a bipoláris zavarom számlájára írható. Morális kérdésekben elég határozott állásfoglalásaim szoktak lenni, gyorsan fel lehet cseszni az erkölcsi relativizmussal. Ha arra vagy kíváncsi, hogy döntéseket érzelmi alapon hozok-e, vagy gyakori-e, hogy a véleményemet az érzelmeimre alapozom, akkor nem, illetve nem vagyok jó sem a vigasztalásban, sem mások panaszkodásának a megfelelő kezelésében (mindig megoldást próbálok keresni a másik krízisére, és tanácsot adni neki, pedig valószínűleg csak kiadni szeretné magából a feszkót, és kimondatlanul arra kér, hogy ehhez asszisztáljak), törekszem az objektív helyzetfelmérésre, szeretem a vitákat.

Rád bízom, hogy ez alapján melyik csoportba sorolsz a kettő (racionális vs. érzelmes) közül, másoktól mindkettőt megkaptam már.

2022. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A gyűrűs. Világ életemben lányok vettek körül és nem hiszek ilyenekben, hogy én “a többi lányhoz képest” milyen vagyok, mert mind mások. Racionális vagyok, mint egy felnőtt ember és érzelmes, mint mindenki, aki nem pszichopata.
2022. máj. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyforma hosszúak mindkét kezemen.
2022. szept. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hogy nézzük...
2022. szept. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Mutató hosszabb.


Mindig is szerettem magamat racionálisnak nevezni, de sajnos egyre gyakrabban kiderül, hogy én csak simán nem tudom, hogyan kell érzelmeket kezelni és kifejezni, szóval elásom őket jó mélyre és ezt marketingezem racinális személyiségnek.

2022. szept. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!