Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egyszer mondta valaki, hogy...

Egyszer mondta valaki, hogy az jelent valamit, ha a mutató ujjam rövidebb/hosszabb a gyűrűsnél! Mit is jelent?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hormonhatást jelent:

"A nemi szervek mellett ugyanis a viszonylagos ujjhossz az egyetlen olyan testi jellemvonás, ami különböző a nőknél és a férfiaknál, hiszen ujjaink növekedésére is ugyanazok a hormonok (a tesztoszteron és az ösztrogén) hatnak, mint az agyunkra.

Ha megfigyelik egy férfi kezét, azt vehetik észre, hogy az egyik gyűrűsujja többnyire hosszabb, mint a mutatóujj, míg a nők esetében a mutatóujj többnyire ugyanolyan hosszú, mint a gyűrűsujj."

2010. aug. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

De érdekes. nekem a jobb kezemen a mutatóujjam hosszabb, a bal kezemen pedig a gyűrűsujjam a hosszabb.. 16L

Bocs. az OFF-ért.!

2010. aug. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez azt jelenti, amit az első írt. Régen tisztára meg is ijedtem, mikor olvastam, mert lány vagyok, de nekem mindkét kezemen sokkal hosszabb a gyűrűsujjam, mint a mutató :S Legalább fél centivel... Azóta meg lesz*rom :D
2010. aug. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem is mindkét kezemen a gyűrűs a hosszabb!Akk ez azt jelentheti,hogy férfias vonásaim vannak/lesznek?


14/L

2010. aug. 17. 10:52
 5/9 Vilcsianyuja válasza:
100%
Ez csak általános jelenség, de nem kötelező érvényű, hogy ha neked hosszabb a gyűrűsujjad, akkor férfias vagy. Amúgy egyszer láttam egy dokufilmet, ahol éppen azt derítették ki, hogy a meleg férfiak többségénél a gyűrűsujj hosszabb a mutatóujjnál, vagyis überférfias a kezük :) pedig pont nem erre gondolnánk...
2010. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
eddig ezzel nem is foglalkoztam, de a kérdést olvasva megnéztem én is:)nekem a jobb kezemen a mutatóujjam hosszabb, mint a gyűrűs, de a bal kezemen a gyűrűs hosszabb, mint a mutató. persze csak kicsivel:)bocsánat az OFF-ért
2010. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha a nagyujjamat nem számítjuk, akkor kb egyforma hosszú a másik négy ujjam. Többen mondták már, hogy nagyon furcsa. Szerintem is az.
2010. aug. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Érdekes a dolog. Attól függ honnan nézem. Ha a tenyerem felőli oldalról nézem akkor kb ugyan olyan hosszú a gyűrűs és a mutató ujjam is, talán egy gyűrűs egy pár mm-er hosszabb. Ha viszont fordítva nézem akkor sokkal jobban látszik, hogy a gyűrűs hosszabb, nem is kicsivel. Honnan kell nézni? :D
2010. aug. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Elvileg ha a gyűrűs hosszabb akkor leszbikus vagyok... De az egyiken hosszabb a másikon nem. Most akkor biszex vagyok vagy mi? :D (vicc volt, a férfiakhoz vonzódom)
2018. nov. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!