Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek Kenderesi...

Mi a véleményetek Kenderesi Tamás úszó fogdosásos ügyéről, illetve úgy en bloc mit gondoltok erről a fogdosásos jelenségről, amit sok férfi megenged magának akár részeg, akár józan állapotában egy nővel szemben?

Figyelt kérdés
2019. júl. 29. 14:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Végiggondolom, hogy eddig hány segget fogtam meg csak azért, mert épp az eset volna jól nekem. Egyet sem. Hányszor éreztem úgy, hogy legszívesebben fejbe verném azt az idegesítő embert, felgyújtanám a hülye könyvet azzal együtt aki írta, vagy felrobbantanám az egész épületet ahol ilyen emberek dolgoznak, ahogy szerintem ha lenne egy nagy piros világmegsemmisítő gomb, képzeletben azt is megnyomtuk már páran, de nem tesszük, és nem azért mert valakik szerint nem helyes, hanem mert 3-5 évesen feldolgoztuk, hogy nem értünk van az egész világ meg az összes többi ember. Nem rúgom fel a macskát ha szar napom van, nem az eladón verem le ha szemét volt velem a főnök, és nem egy idegen nő seggén vezetem le az aznapi frusztrációimat. Nem tudom hogyan kellene nevezni, milyen büntetés lenne jogos ezért.
2019. júl. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
17%
Nos egyrészt állítólag véletlenül ért csak hozzá. Másrészt ha direkt, akkor is tök mindegy ugyanis egy félprosti táncos csajról van szó.
2019. júl. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

12

Gondolom te is vígan belemajszolsz a dobostortába a cukrászdában úgy hogy ki sem fizetted.

2019. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy tök meztelen fullprostival is csak azt csinálhatod, amit kifizettél, nem tapizhatod csak úgy.
2019. júl. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
91%
Mirőlszól! Szoktál néha hülyeséget írni, de most helyettem is leírtad, amit gondolok a dologról. Respect neked! Nem tudtam volna jobban megfogalmazni, ezért nem is írok mást. Tökéletesen egyetértek!
2019. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
31%

Mekkora Metoo feminista oldal lett ez. :D

Micsoda bűnt követett el, hozzáért egy nő seggéhez, azonnal rögtönítélő bíróság elé, kivégezni felnégyelni vár fokára tűzni a maradványait, még az ükunokáit is kitiltani az országból... Durva hogy az "egyenlőség" manapság egyeseknél azt jelenti hogy a nők annyira "egyenlőbbek", hogy még a Jóisten is előre kérjen engedélyt ha csak rájuk akar nézni... Lett bármi anyagi, testi, lelki kára annak a nőnek abból hogy fél kézzel a seggéhez értek? Mitől ekkora ügy ez? Nem megerőszakolta... Komolyan nagyon beteg lett ez a világ, lassan már írásos engedélyt fogok kérni az évfolyamtársaimtól egyetemen hogy mosolyogva rájuk köszönhessek, nehogy szexuális zaklatásnak vegyék és mehessek a börtönbe...

2019. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem is túl van tolva ez az ügy, bár én sem vagyok tisztában a dél-koreai szokásokkal. :D Az tény, hogy taplóság megfogni egy idegen csaj seggét csak úgy, még szingliként is, hát még így, hogy van egy csinos barátnője. De ugyanakkor ez már tényleg sok. Nekem egyszer konkrétan alám nyúltak, de ellöktem a srácot magamtól és elment, ennyi. Ha több történt volna az más, de ez miatt nem kell rendőrt hívni.

22/L

2019. júl. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Én azon jobban kiakadtam, hogy kitett a Facebookra, egy posztot aminek az volt az értelme, hogy otthon ez majdhogynem megengedett. Nőket/lányokat az engedélyük nélkül ne fogdozzon senki! Se itthon se kint.
2019. júl. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazán szomorú, hogy Krisztián csak azért kért bocsánatot, mert a helyi normákat nem tartotta be. Mintha itthon rendben lenne az, hogy egy szórakozó helyen idegen nők fenekét paskoljuk. Ha az alkohol az oka, akkor nem kell annyit inni, hogy ne tudd kontrollálni magad.

De szerintem ez szimpla bunkóság, nem az alkohol..

Én egy darabig egyetem mellett dolgoztam pultosként és hosstessként is. Elegáns rendezvényeken, éttermekben stb, szóval nem valami alja helyen. Rendszeres volt sajnos, hogy a férfi vendégek tárgyként kezeltek minket a többi lánnyal.. Pont ezért hagytam ott a fenébe, nagyon megalazò az, amit teljesen normálisnak hisznek a férfiak.

Azért mert az ember nő és esetleg szoknya van rajta, az nem egyenlő azzal, hogy akkor mindenre kapható és bármit megtehetsz és mondhatsz neki.. Akár vendég akár alkalmazott egy nő, vannak határok..

Egy idegen országban, a hazadat képviselve különösen nagy szégyen.. Az meg, hogy a barátnő itthon várja, no komment.


Én a pofozkodassal egyáltalán nem értek egyet, miért süllyedjen le a nő is erre a szintre?

2019. júl. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Az is baj ezzel a pofozkodással, ellökéssel, kidobatással, hogy a világban közel és távol, függetlenül a helytől és származástól, léteznek olyan kultúrák, ahol ezt beleegyező magatartásként értelmezik. A nő "kéreti magát" de nem utasít vissza egyértelműen (remek viccek is szólnak erről). Vannak ilyen kultúrák ahol a "nem" az félig igen, két nem pedig felér egy igennel. Vannak olyan kultúrák, ahol a kidobatás után megvárnak kint és ott erőszakolnak meg, mert ahonnan ők jöttek ott az a szokás, hogy a nyilvános sértésért megtorlás jár. Vannak olyan kultúrák, ahol a hallgatás beleegyezés, így ha magatehetetlen állapotba hoznak valakit, azzal bármit megtehetnek, és ha a nő nem emlékszik rá, meg sem történt az aktus. Láttam olyan kultúrát, aki szerint a nőket nem is lehet megerőszakolni ha azok nem akarják igazán, és ezt azzal szemléltette, hogy a másik ember poharába sem tudod bedugni az ujjad, ha az nem engedi. Szóval el tudom képzelni, hogy nem szexuális zaklatás miatt, hanem a kulturális különbözőségek miatt azt megelőzendően érzik szüksègesnek a nők, hogy ilyenkor rendőrt hivjanak. Utólag már hiába magyarázzák el a másik kultúrának, hogy sajnos félreértelmezték a reakcióikat. Nem is a nő dolga felmérni azt, hogy ki milyen szer hatása alatt áll, mennyire beszámítható, és milyen filozófiai elveket követ, melyik kultúrkörből eredezteti magát az a személy aki szokást gyakorol rajta. Ezért értek egyet azzal, hogy rendőrt hívnak.
2019. júl. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!