Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik állandóan itt sírnak,...

Akik állandóan itt sírnak, hogy magányosak meg rossz az életük, azok miért nem kezdenek magukkal valamit?

Figyelt kérdés
Nyilván nem azokra értem, akik egyszer-egyszer jönnek tanácsért vagy csak figyelemért. De vannak sokan, akiket már stílusról, névről felismer a felhasználók többsége. Ők már rengeteg tanácsot és támogatást meg cseszegetést is kaptak, mégis újra és újra ugyanazt írják. Miért jó ez nekik? Miért nem veszik kezükbe a saját életüket?
2019. aug. 3. 10:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Mert trollok.
2019. aug. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért mert nincs elég önbizalmuk.
2019. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Azt én értem, másnak sincs, de nem írnak ki naponta új kérdést a magányukról hónapokon-éveken keresztül. Arra is kaptak már elég tippet, hogy szerezhetnének.

Az elsőnek is igaza van, egy részük tényleg csak troll.

Egyébként nem én pontozok le, mielőtt valaki beleköt.

2019. aug. 3. 11:14
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Mert panaszkodni sokkal könnyebb, mint felemelni a seggüket a székről. Épp most tiltottam le Csorba Károlyt. Már 3x megírtam neki, hogy mozduljon meg, menjen el sétálni, de nem teszi az istennek se. Inkább naponta kiírja, hogy mennyire magányos.
2019. aug. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ne nevesítsünk ennyire nyíltan, nem akarom, hogy emiatt töröljék a kérdést.


De egyébként ő az egyik, akire gondoltam. Vannak még páran.

2019. aug. 3. 11:31
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Azért mert nem olyan könnyű változtatni. Nehéz. A panaszkodással csak megkönnyebbülnek és elviselhetőbbé teszi a helyzetüket.
2019. aug. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A panaszkodás nem más mint ülni a langyos pisiben és sírni hogy büdös van.

Könnyűnek nem könnyű a változtatás, de ha az ember elkezdi, akkor előbb utóbb jut egyről a kettőre. A szóban forgó emberkék viszont a kisujjukat se mozdítják és még maguknak is hazudnak, a saját szánalmas kifogásaikat valódi, kikezdhetetlen észérveknek látják és nem is hajlandóak még a nézőpontjukon se módosítani.

Gondolom te is egy vagy közülük.

Na rajtatok nem lehet segíteni, viszont hogy miért kell teleszemetelni az oldalt, azt nem fogom megérteni.

2019. aug. 3. 11:59
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert panaszkodni mindig könnyebb.

Írtam privátban ilyen emberekkel, de hasztalan volt minden szó. Írtam helyeket, ahova mehetnének, de csak kifogásolták, hogy belépős, hogy messze van, hogy egyedül gáz menni, hogy nem szereti az ilyet, hogy hülyeséget írok.

Az ilyeneknek már fejben is baj van, átlag ember nem tud nekik segíteni, mert amíg ők maguk nem tesznek semmit, addig őszintén, minek?

2019. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudják hogyan kell.

Sokan azt hiszik, már mindent megpróbáltak, s még ahogy ők értik is, csak pár dokgot próváltak, de egyébkébt semmit sem tettek még. Nem tudják hogyan merre.

2019. aug. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem csinálnak semmit, mert szoronganak.

Szoronganak, mert nem csinálnak semmit.


Ördögi kör, amiból lusták kilépni. Trehányak felelősséget vállalni az életüjért.


Nameg panaszkodni egyszerűbb, mint megoldani a problémákat.

2019. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!