Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs kedvem semmihez, állandó...

Nincs kedvem semmihez, állandóan rossz kedvem van, mindent halogatok, az utolsò pillanatra hagyok és nem érem utol magam. Mi bajom van?

Figyelt kérdés
Szinte màr ùgy èlem a napjaimat, hogy nincsenek cèljaim, nincs mi motivàlna, nem haladok egyről a kettőre. Gyűlnek folyamatosan a dolgok ès màr csak azt veszem èszre hogy semmire sincs időm. Nem voltam mindig ilyen, voltak cèljaim ès tettem is èrtük, most viszont egyre csak csúszok lefelè. Mindenhol csak a problèma és az èlet nehèz sùlyai. Hogyan szedjem össze magam? :(

#szomorúság #lehangoltsàg #cèltalansàg
2017. nov. 7. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én is ugyanígy vagyok, semmihez sincs kedvem, még kimozdulni sem, azt sem tudom minek tanuljak tovább, csak fel-fel dobott, sokszor irreális ötleteim vannak :/
2017. nov. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is kèrdèses a tanulàs, emiatt is feszült vagyok. Csak rontom le a jegyeim, tanulni sincs kedvem. :( Nagyon sokat ingadozik a hangulatom.
2017. nov. 7. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:

akár itt akár privátban leírnád az okokat?

mi változott meg?

2017. nov. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a helyzet sajnos...
2017. nov. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!