Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Balázsék rádióműsorban mi...

A Balázsék rádióműsorban mi alapján kivételeznek a játékosokkal?

Figyelt kérdés

A munkahelyen be van kapcsolva, így sokszor hallom, hogy a hármasugrás nevű játékban van akinek mindhárom kérdésnél segítenek, megmondják neki majdnem a teljes választ, vagy megengedik, hogy kikeresse neten. Másoknak meg érdekes módon hamar lejár az idő, és ha gondolkodna is, nem engedik válaszolni, vagy rászólnak, hogy ne neten keresse. Ez mi alapján van? Hogy szimpatikus az adott ember hangja vagy nem? De ez meg baromsàg.


Nyilván olyanok válaszoljanak akik hallgatják az adást.


2019. aug. 3. 12:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én hallagattam még a class fm-en meg a rádió 1-en pár hónapig, annak segítettek aki gyámoltalan volt. :)


(azért nem hallgatom mert a más véleményű embeteket proliknak pecsételik , ez diktatórikus, én meg liberális vagyok ).

2019. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!