Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki elmondanám a pszichológ...

Valaki elmondanám a pszichológiai hátterét annak, ha valaki nem mer elolvasni egy sms-t vagy gyk-n egy üzenetet? Azt, hogy miért nem merem elolvasni?

Figyelt kérdés
A félelem,tudom.De inkább azaz a helyzet,hogy most minden jó nekem, jöhet bármikor rossz,csak félek,hogy gyenge vagyok és egy rosszkor jött rossz üzenet újra visszaránthat a rossz állapotomba.
2019. aug. 4. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
A rosszat is tudni kell kezelni.Nem egyszerű.
2019. aug. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kudarckerülő lehetsz, azmeg egyéni h mit élsz meg annak. Neked valszeg az h azt olvasod a levélben amit nem akarsz hallani, a tükröt magadról.

Szeretsz te magad lenni?

2019. aug. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen,csak rettegek attól,hogy minden rosszabb lesz.

Most nem vagyok erős hozzá.Holnap lehet jobb lesz,de én este már nem szeretek ilyenekkel foglalkozni.

Azért köszönöm,hogy írtál 💛

2019. aug. 4. 00:28
 4/8 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy nem,nem szeretek önmagam lenni.Illetve nem jelentem ki 100%-ban.Inkább azt mondanám,hogy vannak olyan külső és belső tulajdonságok,amiket utálok magamon.Minden nap azon vagyok,hogy fejlődjek.Valahol erős vagyok.Csak az utóbbi 5 hónapban sok rossz dolog történt velem.Most még kell egy kis idő,hogy felépüljek teljesen.Próbálkozok.Most is jó.Lehetne jobb,de most félek a kudarcoktól.
2019. aug. 4. 00:31
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Megoldás: töröld ki anélkül, hogy elolvasnád.
2019. aug. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.


Erőt merithetsz abból ha már megvan az elhatározás h elfogadod a jelenlegi helyzetet, megvizsgálod milyen jeleket kapsz, kiváncsian keresed az üzenetekben a valódi rád vonatkozó visszajelzéseket, jegyzetet készitesz és egyenként elkezdesz rajtuk dolgozni.

2019. aug. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mérlegelni kell, hogy mi a szándéka vele, mi a tartalma, mi hasznosítható belőle, ki írta, milyen szándékkal. Ha ezek többnyire mind pozitívak, akkor beépíteném az életembe. Ha nem, akkor kuka, és nem venném magamra.
2019. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Úgy olvasd el az üzemetet, hogy kielemzed mit érezne az ember azt olvasva. Milyen érzést akar benned gyújtani, (szégyent? félelmet? kiváncsiságot?) de nem kell elfogadnod. Az írod most gyenge vagy, ezt sem kell elfogadnod. Nem kell elhinned egod játékait.

Milyen érzést kelt benned írásom?

2019. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!