Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a zenei izlés jól...

Szerintetek a zenei izlés jól tükrözi egy ember személyiségét?

Figyelt kérdés
Tudtok példát is momdani?
2019. aug. 4. 08:00
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Igen, én pl Mr Bustát hallgatok és egy istentelenül nagy lúzer vagyok :D
2019. aug. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
valamennyire szerintem igen. a borderline szemelyisegzavarosok peldaul eloszeretettel hallgatnak epikus zeneket. a tomegebb tinik meg a yt trending listajarol valasztanak valamit. a magukat kulonlegesnek vallo tinik akik melyen elzarkoznak a tomegge valastol es iszonyodnak a trendektol meg altalaban nirvanat vagy valami kevesbe felkapott mufajt szeretnek. a kissebbsegi komplexusosok meg a rappert vannak oda.
2019. aug. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
veletlen hamarabb elkuldtem* azok a kissebbsegi komplexusosok akiket csufoltak azok szeretik a rappet altalaban. a zenei izles valamennyire betekintest enged az ember szemelyisegebe de azert korai lenne ennyibol komolyabb kovetkeztetest levonni. de a zenei izles is a szemelyiseg resze, szoval... :)
2019. aug. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de nem feltétlen.

Én például hallgatok viking metált és Mozart-ot is, de Selena Gomez-t öt éves korom óta hallgatok, és ezer másik bandát.

A három megnevezett műfaj/előadó alapján viszont nem lehet teljes képet kapni a személyiségemről, pár tulajdonságról igen, de többről (szerintem) nem lehet.

2019. aug. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen és nem. Egy csomó mindent mondhat egy emberről, hogy milyen zenét hallgat (és úgy általánosságban az ízlése már téren is), de nem lehet ilyen egyértelmű általános konklúziókat levonni, hogy pl. "aki rockot hallgat, az jól kezeli a társas helyzeteket" vagy valami...
2019. aug. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Beszélgess a másikkal, ne képzelj róla dolgokat.
2019. aug. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden esetben, mert pl.: én szeretem a Desperado-t, de a Magic Affairt is. Most milyen vagyok: mélázós, vagy izgága?
2019. aug. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Az előadó személyiségét igen, a hallgatóét kevésbé, hiszen klasszikustól kezdve egészen a death metált is hallgatok a hangulatomnak megfelelően.
2019. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!