Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Dallas, Jockey által "képvisel...

Dallas, Jockey által "képviselt" emberi személyiséget milyen embernek, ember típusnak jellemeznéd?

Figyelt kérdés

Mire kellene odafigyelnem egy olyan embernél, emberrel kapcsolatosan, aki saját magáról azt állítja , hogy ő olyan mint a Jockey a Dallasz című film főszereplője és hogy ő egy Kígyó !

A személy aki ezt mondta magáról, a tágabb értelemben vett családhoz tartozó személy (sógor) és egy vita, során hangoztatta, jelentette ki mind ezt.



2016. nov. 16. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Én nem hiszem, hogy a valóságban létezik ilyen figura, mint amilyen Jockey. Persze vannak aljas, gonosz, beteg emberek, de nem így adják elő, ahogy ő. Ez csak egy kitalált karakter, a valóságban sztem nem állná meg a helyét.
2016. nov. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Hát elég szánalmas, hogy valaki ilyet állít. :D

Én kiröhögtem volna.

Amúgy a Jockey féle emberek szerintem se fenyegetőznek, a tettek emverei.

2016. nov. 17. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Donald Trump is olyan. Tipikusan.
2016. nov. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

jellem leírást nem írt senki !

Írjátok meg légyszíves, hogy milyen fő jellemvonásokat tudnátok felsorolni, mely jellem vonásoktól kell tartani elővigyázatosnak lenni ?

A "kígyó" kijelentés leginkább álnokságot jelent ! Vagy van ennél is rosszabb jelentése is , mint az álnokság?


Jockey azaz a Dallas filmet nem nagyon néztem így nem tudom, hogy ez a Jockey igazából milyen személyiségü figurát képviselt.

2016. nov. 17. 21:09
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jockey egy hatalomvágyó, mindenkin (még a saját testvérén is) áttipró fickó volt a sorozatban. Nagyon ravasz és gyors lépésekkel tette tönkre az ellenlábasait. Az emberek féltek tőle, de mégis körülötte maradtak a pénze miatt. A nők vonzódtak hozzá, de soha nem volt hűséges egyikhez sem.
2016. nov. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Valami hasonló , csak sokkal bőveb jellem leírásokat kérek Joskeyrol mint amit az utolso írt.
2016. nov. 20. 22:46
 7/10 Berserker88 ***** válasza:
100%
Szereti a Whisky-t és volt egy gyönyörűszép W126-os mercije. Amúgy meg olyan mint a magyar műsorban volt "Berényi Miki". :)
2016. nov. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az 5-ös leírta a lényeget, ez alapján azért tudni ehet, milyen jellem ez.

Egyébként meg itt van hosszan, olvas végig: [link]

2016. nov. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*olvasd
2016. nov. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2016. nov. 27. 01:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!