Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyerekkorom óta menő akarok...

Gyerekkorom óta menő akarok lenni?

Figyelt kérdés

Pedig egyáltán nem vagyok olyan alkat. Senki nem tart menőnek és soha nem is leszek! 165 centi vagyok, 65kg. Soha nem tudtam nagy baráti társaságokhoz kapcsolódni. Kb olyan vagyok akit levegőnek néznek az emberek és lerázzák. Mindig is így ment. Már az oviban is a nevemre rímelő “Menőke” nevet adták nevem az óvónők.

Miért akarok ennyire menő lenni még 25 évesen is? Amikor tudom, hogy ennek 0 esélye van? Nem is vagyok olyan stílus, pénzem sincs, nem is lesz.

Miért álmodozok akkor minden nap? Miért játszom meg a menőt? Pl ha tudom hogy mások is hallanak telefonálni a teraszomon akkor elkezdek menősködve nagyokat mondani, terelni. Megváltozik a stílusom és mindig ez van. Felveszek automatikusan egy műlaza, nagyvilági stílust, mint valami filmsztár. Múltévben csak azért vettem egy all-access jegyet az F1-re, hogy kiöltözzek és eljátszam, mintha valami nagymenő üzletember lennék. Idén már nem csináltam ezt tudatosan.


2019. aug. 4. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudsz angolul?

Fake it till you make it.


Egyébként valahol, valamilyen szinten mindenki menő akar lenni. Csak nem mindenkit befolyásol ilyen durván.

Önértékelési zavarnak tűnik.

2019. aug. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Múltévben csak azért vettem egy all-access jegyet az F1-re, hogy kiöltözzek és eljátszam, mintha valami nagymenő üzletember lennék."


Szerintem ez már az a szint, amikor pszichológus segítségét kéne kérni.

2019. aug. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolom fáj, hogy lenéznek mások, mert átlagosnak, középszerűnek tartod magad és úgy gondolod, ha menő lennél majd felfedeznék,mennyire egyedi vagy.

Pszichológus tud segíteni.

2019. aug. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!