Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak, ti mennyire ügyeltek...

Férfiak, ti mennyire ügyeltek arra, hogy az utcára kimenve kellemes látványt nyujtsatok a nőknek?

Figyelt kérdés

Szóval végig szoktatok nézni magatokon mindig, amikor elhagyjatok a lakást, hogy leellenőrizzétek, biztos nem talál-e rajtatok egy nő bármi kellemetlent? Pár pelda: tiszta, ápolt köröm, (ha ilyen melegben papucsban vagytok, akkor a lábujjaitokon is, és borkemenyedes se legyen a talpatokon) rövidnadrag viselesekor szortelen láb, szortelen karok, borosta maximum ízlésesen, a ruhaitok mindig teljesen gyűrődésmentesek, és újak, nem pedig százszor mosottak és leharcoltak, és természetesen naponta edzettek is, és szigorú diétát is folytattok, hogy jó látványt nyujtsatok.


A kérdés első sorban azokhoz szól, akik pár napos rendszerességgel kiirkanak random, ismeretlen, futólag látott nők külsejét firtató kérdéseket.

Szóval? Mennyire forog a letezesetek akorul, hogy esztétikusak legyetek?


2019. aug. 4. 20:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Szőrtelen karú-lábú férfi?? Az vagy b...zi, vagy gyerek.
2019. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%
Pont leszarom, férfi vagyok, nem köcsög, jó nyilván alap ápoltság oké, de szőrtelen láb, kar, gyűrésmentes ruha emellett edzés ezek hogy? Mindent szállítson a f::szi, a metroszexuálist, meg a gyúrós paraszt feelinget is? Diéta? :D A jó nők pont leszarják ezeket, max a selejtje problémázik, a jófélékkel közben lehet flörtölni szóval pont nem érdekel.
2019. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%
Szőrtelen láb és kar, papucs egy férfin? Te jó ég
2019. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Mehet a sértődősdi, de ha megnezitek a tipikus kirakatferfiakat, azok miiiiiind mind gusztustalan szőrtől mentesek. Még a színészeket is leborotvaljak a jobb filmekben egy fél akt előtt.



Egyébként divatba jöhetne az átlag férfiak körében is a szortelenites; egyrészt a nők is csak 1-2 generáció óta szortelenitenek, szóval nekünk is újdonság ez, másrészt meg... Miért ne? Olvastam én itt már olyan kérdést, hogy egy férfi majdnem elhanyta magát, mert a metrón szőrös lábú nőt látott.... Akinek ilyen gyenge az idegrendszere annak szerintetek mekkora pokol lehet már, hogy a férfitársai ott villogtatjak folyton a hónalj-láb-sőt, mellkasszőrüket?

2019. aug. 4. 21:22
 5/17 anonim ***** válasza:
56%

Nézd meg, mit tett a divat az ostobább nőkkel... műszempilla, póthaj, kacsacsőr, műmell, tetovált szemöldök, műköröm, ízléstelen ruhák, cipők, némelyik "menő" csaj annyira ronda és közönséges, hogy sírni tudnék.

Most következnek a férfiak. A rózsaszín ingecskékkel, a természetellenes, csupasz bőrrel, a tangákkal és még sorolhatnám.

Aki ostoba, kövesse.

2019. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
Én nő vagyok, de szerintem a szőrtelen férfiak undorítóak, nem vagyok leszbikus, egy szőrtelen férfi pedig nőies, hányok tőle
2019. aug. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

"egyrészt a nők is csak 1-2 generáció óta szortelenitenek"

Nem ugyanaz a kettő baba, a szőr férfias dolog, én is az vagyok, de örülnék ha jobban az lennék, lábam eléggé az, de a kezemen nincs olyan dús, mint sok más férfinak (azért van), engem ez frusztrál is valahol, én örülnék ha minél szőrösebb lennék, lévén összefüggésben van férfi hormonokkal. Egy nő mikor frusztrált, mert nem eléggé szőrös? :D

2019. aug. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Pedig valahol igaza van a kérdezőnek. Ízekre szedik itt jó páran a nők külsejét, de élőben is gyakran találkozom olyan igénytelenebb férfiakkal, akik előszeretettel kritizálják a náluk jóval igényesebb nők külsejét.

A kérdező erre akart kilyukadni, csak ti leragadtatok a szőrön témán.

2019. aug. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
48% Nőkön is természetesen nő a szőr, nemi szervnél, hónaljnál is funkciója van. De mindegy, csak a ti ízlésetek legyen kiszolgálva.
2019. aug. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%

"ha megnezitek a tipikus kirakatferfiakat"

:D

Megnézhetjük, viszont;

1. ki a franc akar "kirakatférfi" lenni?

2. a valóságtól azért elég távol áll a modellek erőltetett, mesterséges világa..


Oké, valamennyire foglalkozzunk magunkkal, de ne attól legyen már ápolt egy férfi, hogy borotválja a lábát.. Komolyan mondom, sokszor csak fogom a fejemet ezen a felszínes kirakatvilágon, pedig nem vagyok öreg egyáltalán..

2019. aug. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!