Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak, ti mennyire ügyeltek...

Férfiak, ti mennyire ügyeltek arra, hogy az utcára kimenve kellemes látványt nyujtsatok a nőknek?

Figyelt kérdés

Szóval végig szoktatok nézni magatokon mindig, amikor elhagyjatok a lakást, hogy leellenőrizzétek, biztos nem talál-e rajtatok egy nő bármi kellemetlent? Pár pelda: tiszta, ápolt köröm, (ha ilyen melegben papucsban vagytok, akkor a lábujjaitokon is, és borkemenyedes se legyen a talpatokon) rövidnadrag viselesekor szortelen láb, szortelen karok, borosta maximum ízlésesen, a ruhaitok mindig teljesen gyűrődésmentesek, és újak, nem pedig százszor mosottak és leharcoltak, és természetesen naponta edzettek is, és szigorú diétát is folytattok, hogy jó látványt nyujtsatok.


A kérdés első sorban azokhoz szól, akik pár napos rendszerességgel kiirkanak random, ismeretlen, futólag látott nők külsejét firtató kérdéseket.

Szóval? Mennyire forog a letezesetek akorul, hogy esztétikusak legyetek?


2019. aug. 4. 20:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
30%
8-as én nem kritizálom egy nő külsejét sem, de az viccnek is rossz hogy ő olyan dolgokért kritizál egy férfit, hogy nem viselkedik feminin módjára. A legjobb egyébként az lenne ha nem kritizálna senki senkit, mindenkinek van azt hiszem megfelelő, foglalkozzon azzal. Én a nőknél pl. azt szeretem ha természetes, smink nélküli, akár picit kócos, mindenféle tucatságtól (ruha, mű ez meg az) mentes és viselkedésre is benne van az ösztönös nő, nem ez a mai szemét egyenstílus, pechemre egy ilyen nővel találkoztam az utóbbi időben, ő is idősebb és nem akar semmit, mert nyilván egy sokkal ösztönösebb férfi alakot akar (na én rájuk irigykedem, nem az ilyen nyálas emberekre, mint amit a kérdező is leírt)...
2019. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%

Nem, kövér szemüveges srác vagyok, örülök ha nem jelentenek fel közszemérem sértésért ha rövid nadrágba megyek az utcára. :D


(Rövid nadrág, póló és zokni szandál)


21/F

2019. aug. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
14%
Nagyon egyszerű. Ha nem jön be egy szőrös férfi kár, vagy láb, akkor mindigfordulj el, ha ilyet látsz. A szakáll az más tészta. Az tényleg tud igénytelen lenni. Van, akinek nem is áll jól a szakáll, vagy nincs elég hogy vágva legyen. Ott nem mindig indokolt. De ha a tulajdonosának így tetszik, akkor miért ne?
2019. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Átlagosan felöltözöm, és ennyi. Ha eddig nem jött össze semmi, akkor majd pont az öltözködési változtatás lesz a nyerő... "Szerintem" is.
2019. aug. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
19%

Tényleg fura, alapból, hogy a szőrtelenséget ennyire a nőkhöz kötik. Nincs neme.


És az is fura, hogy a férfiak ennyire leszarják, hogy tetszenek-e a nőknek. Én mindig mondtam, hogy őket nem érdekli, a nő akarja, kívánja-e őket. Csak adjon puncit.


És az is igaz, hogy a filmekben mindenki szőrtelen, de leszarják. Azt meg ne mondja senki, hogy Chris Hemsworth nőies, mert csupasz a mellkasa, mert azonnal kiugrom az ablakon.


Nekem a szőrös pasikról az apám meg a korabeli fazonok jutnak eszembe, a kommunizmus, gyári munkások, egyéb fazonok, akiktől semmit nem akarok.


Tök szomorú, hogy a média a pasik elé tesz egy nőt, és mi mind birkamódra csinosítjuk magunkat, hogy egy csapat hányadéknak tetszünk. Nekik is kiadja a média, hogy mi szexi - le van szarva. A nő majd elképzeli szex közben, hogy jó pasival van.

2019. aug. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
74%

Hát figyelj ha már a nők ennyivel jobban szenvednek a szőrtelenítéssel akkor a férfiaktól elvárnám minimum hogy buksit azért szedje ki a hónalj alól.


Mert kövezzetek meg de nekem a lábon lévő szőr se imponáló ha akkora hogy már be tudnám fonni.

2019. aug. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nyugtatja a lelkem,hogy nem csak nekünk nőknek kell órákat tölteni a külsőnkkel, míg férfitársak meg a kilométeres orrszort sem szedik ki sokan. Minden csupasz sok nekem de szeretem,ha egy férfi ápolt de férfias.
2019. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!