Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az a viccelodes ami még...

Mi az a viccelodes ami még nem sértő?

Figyelt kérdés
Csak mert én volt már, H megkaptam, H tulreagalom,amikor meg viccnek vettem akkor azt mondták, H miért nem állok ki magamert? Hol van az a határ ami mondjuk barátok közt még elmegy viccelődés téren? Csak mert nekem attól egy bántó vicc nem lesz kevésbé bántó, hogy azt mondják rá, H csak vicceltek. Tegnap volt, hogy melóba pakoltunk 3man és akinek segíteni kellett volna az csak állt felettem és 2 perc múlva elkezdett röhögni rajtam a harmadik sráccal. Na ezt én szóvá is tettem (ezt a mai napig bunkosagnak veszem), de megkaptam, H tulreagalom. Na szerintetek? Vagy ma jött egy srác (aki mindenkivel szivozik) és poénból azt mondta, hogy meg ezt meg ezt nem pakolom ki? (Nem is volt már olyan a raklapok) és én ezt csak poénnak vettem. Viszont a mellettünk álló meg szólt, hogy nyugodtan szóljak neki vissza. Most itt szintén szólnom kellett volna? (Kicsit ezt is sértőnek éreztem, de mondom biztos csak tulreagalom). De hallottam, hogy ugyan úgy szivozott mással is, de más szólt neki. Sokszor megkaptam már olyan szemelyektol akik egyértelműen csak basztattak, hogy tulreagalom a dolgokat és így már nem bízok magamban. Tudom, H az érzéseim jogosak, de nehéz hinni bennük és kéne egy kis megerősítés. Szóval ti nektek mi fér bele (pl kollégák, vagy barátok, vagy legjobb barátok között) és mikor szóltak rá a másikra? Azzal már nem beszélek aki állt felettem miközben segítenie kellett volna, de máskor is lesz még ilyen és biztos akarok lenni magamba. Mert utána meg megalázónak érzem a szitut. Koszi
2019. aug. 6. 16:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Na meg az is cink, hogy ha valaki szivat és én meg elviccelodom, mert akkor lehet, H hülyének néz. És ez nekem még duplán megalázó.
2019. aug. 6. 16:36
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy túlérzékeny, sértődős fajta, így számomra kb. semmi se sértő. Ha valaki beszól, akkor abból azért érezni, hogy mikor viccel az illető és mikor nem, de igazából mindegy is mert úgyis egy frappáns visszaoltással kezelem az ilyesmit. Csak az tud megbántani vagy megsérteni, akinek a véleménye fontos számomra, ami extrém kevés ember és róluk például tudom, hogy nem bántanának meg szándékosan. Aki meg csak bsztat, azzal alapból nem haverkodok és annak pláne nem érdekel a vergődése, nem engem minősít, hanem őt..
2019. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A 2-es nagyon jól leírta.

Annyit tennék hozzá összefoglalásul, hogy "Nem az a lényeg, hogy MIT mondanak, hanem hogy KI mondja!"

2019. aug. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha érdekel egy tízenéves lány válasza:

Nálam nem az számít hogy mit mond, hanem a hangsúly. Persze van egy határ, mert egy osztálytársak nem fogom hagyni hogy fókának nevezzen, de apumnak igen. Ha lekezelőnek érzed a hangsúlyt, vagy tudod hogy csak basztatni akarnak akkor mindíg szólj vissza! Ha nem kapsz normális választ arra hogy miért röhög ki valaki: annak ez embernek aki minden szaron röhög mentális problémája van. Kezdd el basztatni őket, kötözködj, legyél bunkó. Ne csak ők szórakozzanak

2019. szept. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!