Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nincs erőm? Miért nem...

Miért nincs erőm? Miért nem akarok már semmit sem az élettől? Miért érzem azt hogy csak szenvedek? Miért nem mondták a szüleim ha nem tanulok eleget akkor rabszolga leszek? Miért akartam régen sok mindent megvalósítani

Figyelt kérdés

ezeket videóra venni és megosztani más emberekkel, amit el is kezdtem pár évig csináltam de mostmár nincs erőm ezeket megmutatni fel tenni netre.

Miért érzem azt hogy hiába vagyok pozitív nem érzem jól magamat ezen a világon?

Miért egyre nehezebb el jutni valahova hogy ne végezz rabszolga munkát?

Miért nem szeretem ha szomorúak az emberek?


2019. aug. 7. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ezekre csak te magad tudhatod a választ. Nincs ambíciód. Keresni kéne valami célt, ami motivál, de ne legyen elérhetetlen. Csak szépen sorjában...

Nem az a lényeg, mit mondtak volna a szüleid, hanem az, hogy mit értesz meg belőle.Nem hinném, hogy sokat segítettek volna, ha rabszolgasággal ijesztgetnek. Nekem mondogatta anyám, hogy ha nem tanulok, vécés néni leszek, csak sajnos vacak tízéveslétemre fogalmam sem volt, mi a baj a vécés nénivel, szóval ez abszolut nem ösztönzött tanulásra.

2019. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Valaki diplomával keres 130-at,szóval mit ér a tanulás?
2019. aug. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ahhoz papírt szerezni, hogy sikeres lehess.

Nyitott szemmel járj és próbálkozz.

Az én szüleim 160 ezer forintért túlóráztak a gyárban több éven át, én nekem pedig érettségivel van irodai állásom amellyel több százezreket keresek úgy, hogy semmihez sem értek, és ingyenesen is képeztek ki.


A barátnőm pedig tesco-ba zöldséges eladó. Fejlődni sem tud semerre belőle. Pedig mindenkinek ugyanúgy végtelen lehetősége van, de mindenki azt csinálja, amiről úgy érzi hogy megérdemli.

2019. aug. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!