Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tudnám elérni, hogy ne...

Hogy tudnám elérni, hogy ne kelljen többet dolgoznom, de a pénzt az döljön? Utálok dolgozni, nem akarok életem végéig rabszolga lenni. Nem vagyok hajlandó munkával leélni az életem.

Figyelt kérdés
2018. jan. 11. 11:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
akkor halj éhen
2018. jan. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Pl befektetsz. Van aki kriptovalutából csinál éves több 100% profitot, van akinek kiadott ingatlanjai vannak. Egyik sem végez fizikai munkát.
2018. jan. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
30%

Egyetértek veled, én is ezen a terven dolgozom már jóideje. Annyit már sikerült elérnem, hogy 2003 óta nem dolgoztam sehol sem, és nem is szeretnék már soha többet. Legalábbis beosztottként semmiképpen soha többé.

Ha nem is dől a pénz, de azért elvagyok családi segítséggel, meg vannak kisebb családi befektetéseink, azok azért hoznak valamennyit.

Igaz ez se túl jó így, dehát egyelőre ez van.

Kizárólag csak valamilyen kisebb vállalkozással, ingatlankiadással, vagy pénzügyi befektetésekkel szeretnék foglalkozni majd.


Te mit tanultál amúgy?

2018. jan. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Ez a fidesz specialitasa.
2018. jan. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
"Családi segítséggel", utolsó? Szóval a családtagok nyugodtan lehetnek "rabszolgák", hogy te a p.csödet verhesd 0-24-ben? Gratulálok.
2018. jan. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
38%

5-ösnek:


Sejtettem, hogy lesz olyan, akinek nem tetszik, amit leírok, mindig vannak ilyenek, akik beszólogatnak.

A családom tagjai nem rabszolgák, szerencsére nem megy olyan rosszul nekünk, még ha nem is dőzsölünk.

Mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja, ahogy tudja, vagy ahogy a körülményei engedik.

2018. jan. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%
Alakíts pártot :D
2018. jan. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
Ha tudnánk a megoldást akkor mi sem jarnank dolgozni szar munkahelyekre.
2018. jan. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
73%
Első körben, végy egy helyesírási szótárt, mert van mit javítani rajta. Aztán szerezz állampolgárságot mondjuk Hollandiában és élősködj ott. Az élet már csak ilyen: dolgozni kell, ha nem akarsz éhen halni.
2018. jan. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem rakja senki a segged alá azt az életszínvonalat amit akarsz (lásd hármas válaszoló) akkor marad a csövezés vagy a golddigger életmód, csak kellő gusztussal kell kellően nagyra nyitni a szádat és a lábaidat a megfelelő helyen és időben (függetlenül a nemedtől)
2018. jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!