Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Máshol olcsóbb lett volna?

Máshol olcsóbb lett volna?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy ha egy ember vesz valamit, egyből jönnek a vészmadarak, akik egyből azzal jönnek, hogy máshol olcsóbb lett volna, ez szar mert 2x annyiba kerül(de az nem fogja fel hogy amit ő mond az 2x rosszabb is mint amit vettem) ,csak a pénzt nézik, nem a minőséget. Miért fáj az valakinek, ha nem olcsó szart akarok venni, hanem inkább kicsivel drágább, de a legjobb minőségű elektronikus eszköz.

2019. aug. 7. 23:10
 1/6 A kérdező kommentje:
" ? " jel lemaradt, bocsi. illetve a helyesírásért is bocsi.
2019. aug. 7. 23:12
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem látok senkinek a lelkébe, de azt gondolom, hogy valószínűleg így keresnek önigazolást. Mivel te mást vettél, mint amit ők választottak volna, elbizonytalanodnak belül, hogy talán mégsem az ő választásuk az egyetlen kizárólagos jó. De mivel alapból bizonytalanok, azonnal önigazolást kell keresniük, aminek a legegyszerűbb módja, ha úgy döntenek, hogy te rosszul csinálod, és ezt rögtön közlik is.
2019. aug. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Másik kedvencem, autót annyiért vegyél amennyi az éves fizetésed X százaléka... Ki szeretne rozsdás, öreg szart magának...

Szerintem az ember érzi hogy mi éri meg az árát.. Egy adott cipő 50-be volt újonnan, és 3 év téli-nyári használat után, illetve autózás mellett, is csak a talpa kopott meg, illetve ahol hajlik ott barázdás kicsit.

Van egy farmerom amit évszakonként mosok csak, felfrissítve azt, és mindig olyan mintha új lenne.

2019. aug. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igen, erről beszélek, de vannak, akik ezt nem értik meg. inkább vesznek olcsót rövid távra, mintsem egy többet, hosszú távra. és így van, ha én úgy érzem, hogy erre akarok költeni, és ez nekem megéri, akkor ahhoz senkinek semmi köze. én sem mondom meg, hogy az epres fagyi miért jobb mint a csokis, izlések és pofonok, de sokaknak fáj ezt felfogni.


megint csak bocsi a helyesírásért, de fáradt vagyok :/

2019. aug. 8. 00:24
 5/6 A kérdező kommentje:
Más véleményét is elolvasnám! Már csak azért is, hogy tudjam, hogy én gondolom rosszul, vagy ez egy természetes dolog?
2019. aug. 9. 19:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha valaki olyan drága dolgot vesz, amit igazából nem engedhetne meg magának, akkor nem csoda, hogy mások nem értenek egyet vele. Oké, ár-érték arányban lehet, hogy jobb az olcsóbb, csak ha emiatt más, fontosabb dologra nem marad pénz, akkor összességében mégsem érte meg.


Az autó sajnos pont jó példa erre, sokkal több autó van forgalomban, mint amennyit a lakosság reálisan fenn tud tartani. Sokan inkább a kényelmet választják, aztán folyamatosan borotvaélen táncolnak, és ha jön egy váratlan kiadás, összeomlik a családi költségvetés. Nemhogy még nyugdíjmegtakarításuk legyen, vagy gyűjtenének az öt éven belül szükséges lakásfelújításra.

2019. aug. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!