Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aliexpressről rendelt lényeges...

Aliexpressről rendelt lényegesen olcsóbb cipők kamu cipők lehetnek vagy lehetséges, hogy ugyanazt kapjuk mint ha máshol rendelnénk?

Figyelt kérdés

[link]


én ezeket a cipőket néztem ez képen ugyanaz mint az eredeti, de de ha megjönne lehetséges, hogy nem ugyanezt kapnám?



2016. jan. 24. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek kínai utánzatok, köze nincs az eredetihez a valóságban. Pocsék anyag, pár hónapot talán kibír ha szerencséd van.
2016. jan. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez katalóguskép. Ha szerencséd van, akkor olyat küldenek ami teljesen hasonlít ehhez, persze nem eredeti. De többségben az a jellemző, hogy teljesen máshogy néz ki a kapott termek.

Van egy olyan lehetőség (mar nem tudom az aliexpressen vagy az eBayen) hogy meg tudod nézni milyet küldenek. Ha a termékből mar sokan rendeltek, akkor az értékeléseknel többen felraknak saját képet hogy milyet kaptak. De ha pont ennél nincs, akkor érdemes más hasonló cipőt is megnézni, hátha annál raktak fel saját képet, sokat segíthet.

2016. jan. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hamis mind, de lehet nem néz ki olyan rosszul

bár én ugyan nem rendelnék

2016. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sárga barátainktól minden kitelik :D
2016. jan. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az elado ertekeleseinel van kep a mar rendelt cipokrol. Igaz kettorol csak,de azok jonak tunnek. 100%-os elado. Igaz nincs sok ertekelése..

Egyebkent en rendeltem alirol tobb nike cipot is. 2 eve hordom a sajatomat,de senki nem mondja meg,hogy nem eredeti. Osszehasonlitottam a markaboltban arulttal..haaaat semmi kulonbseg..vagy ok is kinabol rendelik es nem eredeti??

Szoval en nem talalom rosznak a cipot. Lehet megmernem venni a helyedben..

2016. jan. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megvárnám hogy felkerüljön néhány értékelés erről a termékről, amúgy többnyire hamisítványt árulnak, de akadnak már olyan minőségűek amikről meg se mondod, mondjuk a cipők jellemzően nem ilyenek. Mondjuk ez épp nem is túl olcsó, több mint 16rugó.
2016. jan. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itthon sok helyen boltban ugyanúgy a másolatokat vásárolják fel és rárakják a hasznot. Adidas ugyanez, főleg hogy az eredeti gyár Németországban van, és ha olyan áron adnák el a cuccokat, ahogy ott készül, senki se venné meg a boltokból:D

Gondolom nem véletlen az se, hogy márkaboltból vásárolt Nike itt valakinek olvastam, hogy rövid idő alatt szétjött. Vajon...

2016. máj. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!