Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám ismét olyan jól...

Hogyan tudnám ismét olyan jól használni a bal kezemet, mint a jobbat?

Figyelt kérdés

Iskolás korom előtt kétkezes voltam, de anyukám leszoktatott róla, mondván, hogy ha majd írni tanulunk iskolába és nehezen megy, majd tud segíteni. Pedig kiskoromban mindkét kezemet használtam rajzoláshoz is, hol felváltva, hol egyszerre. Igazából nem is volt gond azzal, hogy jobb kezes lettem.


Néha mostanában próbálom a bal kezemet is használni, de nem olyan lendületes, mint annó. Írni egyenlőre nem akarok a bal kezemmel. Sminkelni, evőeszközt használni teljesen jól tudok vele, ugyan annyira megy, mint a jobbal. Rajzolni is tudok vele, bár rövidebb idő alatt fárad el az a kezem, az elején nem tudok szép íveket, vagy egyenes vonalat húzni, de amikor beleköjövök, akkor megy, csak lassabban, mint a jobb kézzel.


Szerintetek meg tudnám tanulni újra hasonlóan jól használni a bal kezemet? 16l


2019. aug. 8. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én erős balkezes vagyok. Amikor eltörött, akkor megtanultam enni, írni, sok mindent csinálni jobbal. Szerintem, ha erőlteted, menni fog. (Ha erős bal dominanciával nekem ment, akkor neked, aki alapvetően két kezes vagy menni fog)
2019. aug. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
Gyakorolj és menni fog. Jelölj ki néhány tevékenységet, amiket mostantól bal kézzel csinálsz.
2019. aug. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!