Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Erősen komplexusos vagyok...

Erősen komplexusos vagyok minden téren, viszont nincs kitartásom tenni magamért ill. elfogadni magam! Mit tudnék tenni azért, hogy érvényesüljek az életben?

Figyelt kérdés
A legnagyobb komplexusom a péniszméretemből adódik. Emiatt soha nem is mertem ismerkedni lányokkal, miközben már bőven elmúltam 25 is. A második komplexusforrásom a magasságom, de az idő múlásával már ebbe kezdek beletörődni viszont amikor lányokat látok kivétel nélkül +180-as pasikkal sétálni, akkor olykor még mindig görcsbe rándul a szívem a fájdalomtól, hogy nekem nem lehet ebben az élményben részem vagyis romantikusan sétálni egy vékony, hosszú combú kedves lánnyal. Ezen felül vannak kisebb komplexusaim is, amelyek drasztikusabban nyilvánulnak meg, mint egy átlagember esetében. Néhány napja egy Mustang sportkocsi száguldott el mellettem és sóvárogtam, hogy nekem soha nem lesz pénzem olyanra, aztán megláttam egy luxus Maseratit és rájöttem, hogy a jelenlegi énképemmel meg a Mustangban lenne komplexusom, amiért nincs egy Maseratim. Vagy amikor látom a felvételt nyert fiatalokat, hogy milyen szakokon kezdenek el tanulni (ráadásul már magas pontszámmal és kötelező nyelvvizsgával) akkor előtör bennem a sajnálkozó komplexus, hogy évek óta szenvedek az egyetemmel és még most sincs diplomám egy olyan képzésen, ami nem is érdekel és még értéke se lesz, ha elvégzem. Aztán amikor fizikai diákmunkára jártam akkor baromira irigyeltem azokat akik a közeli nagy multicégnél (gyakornokok/diplomások) szálltak le a buszról én meg utaztam tovább a telephelyre, miközben más csoporttársaim nem pakolgatós diákmunkát végeztek, hanem már cégeknél dolgoztak értékes szakmai- ill. nyelvtudással, ami nekem egyrészt nincs, másrészt türelmem is kitartásom sincs, hogy többet érjek el. Abban bízok, hogy a diplomám valahogy meglesz aztán pályát váltok, de sajnos nincs ami érdekeljen.

2019. aug. 8. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Könyv! Olvass könyveket! Te segíthetsz csak magadon. Vedd észre, hogy hogy beszélsz magadról, vedd észre hogy sajnáltatod magad és vedd észre, hogy ez nem te vagy, ez csak egy olyan negatív berögződés és hiedelem magadról amit elhittél és hogy ennyit érsz, ennyi az élet!
2019. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Figyu, ahogy egy bölcs ember mondaná:már megint másokkal foglalkozol...Csak magaddal foglalkozz! ;)
2019. aug. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!