Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Voltam hawaii-on. Miért van...

Voltam hawaii-on. Miért van az, h rengeteg kövér ember simán kimer menni a beach-re illetve a jól megtermett benszülöttek sem zavartatják magukat, félmeztelen mászkálnak, én meg annyira komplexusos vagyok h a pólóm se merem levenni 90 kilóval?

Figyelt kérdés
lehet Magyarország "aranyos" kis népe tette belém ezt a fajta rossz érzést? Mert ott a kutyát nem érdekli, de itt már a balatonon is kláttam többször hogy nálam SOKKAL vékonyabb embereket röhögtek ki a "jólnevelt" Magyarok...
2018. febr. 19. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez itt nagy divat. Én azt mondom sz#rjál le mindent, és mindenkit, éld tartalmasan az életed.
2018. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Nem kell mindent másokra fogni, tanuld meg magad elfogadni. Nyilván mindenki a környezetére fogja itthon, hogy rosszul érzi magát, kevés a fizetése, ezért egyszerűbb elköltözni. Pedig szerintem itt is ki tudna magának alakítani bárki egy boldog környezetet, csak abba munkát kéne fektetni.


Persze lehet illúziókat üldözni külföldig is.

2018. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én nem üldözök illúziókat, a magyar viszonylathoz képest jól keresek. Ügyeskedek ugyan, de megvan a normális létezéshez elengedhetetlen mennyiségü pénz. Én nem akarok külföldre menni, de a mentalitást rendkívül irigyéem. Pl Írországban is békénthagyják az embert és úgy általában a nyugati világban van egy afféle élni/élni hagyni felfogás az emberekben. Itthon meg úgy érzem mindenkinek az a célja, tisztelet a kivételnek!, hogy bárhogyan is, ( anyagilag, lelkileg, vagy ne adja isten testileg) kárt tegyen a másikban.
2018. febr. 19. 21:57
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Vagy fogyj le vagy ne érdekeljen. Ez a két megoldás van. Kinek melyik könnyebb azt csinálja.

Azzal hogy most rákenjük a társadalomra nem jutunk el sehova.

2018. febr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Hát én nem tudom merre lehettél Hawaiion, valószínűleg Waikiki beachen, ahova a sok proli amerikai megy nyaralni, menj el a Big Islandre vagy Mauira, sehol nem látsz kövér embereket, sőt Amerikában Kaloforniában és Floridában sem! Amúgy én sem vagyok nádszálvékony már, 58 kilot nyomok a 168 centimhez. nem érdekel ki miz szól a hurkácskámhoz, szeretem magamat. De Hawaiit imádom, egyszer menj el a Black Sand Beachre Big Islanden, szombat-vasárnap Drumb Circle, fantasztikus
2018. febr. 20. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Te valami plus size beachen lehettél én nem nagyon láttam Kövér embereket ott meg azért nem szólnak be mert le se szarnak már elnézést.
2018. febr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol minden tahó véleményével?
2019. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!