Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vesz telefont ha egy...

Miért vesz telefont ha egy pohár kólát nem bír kifizetni?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm félévente, évente vesz új telefont, tv-t, stb. persze nem valami luxus kategóriást, csak annak próbálja mutatni. Viszont amikor elmegyünk valahova akkor szendvics meg ásványvíz, mert 300 Ft ért ő nem vesz kólát. Közben szinte kinezni a másik szájából a kaját. Miért vesz egy csomó gagyi dolgot rendszeresen mint inkább rendes életet élne? Azt sem lehet mondani hogy őt ez érdekli, mert minden gagyi koppintás, csak kifelé mutatja, hogy "neki van". Ez mire jó?
2019. aug. 10. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Vannak ilyen emberek. Fizetéskor habzsi-dőzsi, 2 nap múlva parizeres kenyér.

30 évesen mamahotel.

Nem tudom felfogni, mire jó ez a mentalitás.

2019. aug. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Mi közöd van hozzá?
2019. aug. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Mondjuk az, hogy az ismerőse. És az ő szájából nézi ki a kaját. Meg az embernek hadd legyen már gondolata és véleménye más emberektől.

Sose értettem ezt a mi közöd hozzá felkiáltást. Plusz ha nem tudsz értelmes, használható választ adni, minek szólsz bele egyáltalán?


Kérdező meg nyugodtan tegyen fel legalább magának ilyen kérdéseket, mert jó esetben ebből lesz az emberismerete.


Valószínűleg nem nagy az önbecsülése, és szeretne tűnni valakinek, hogy másoktól kapjon megbecsülést, és azt hiszi, ezt csak anyagiakkal érheti el. Mindezt tudat alatt. Gondolom nem a legélesebb ész a csapatban. Ami nem baj, nem nézem le érte, viszont ha nem nagyon látja át a körülötte lévő dolgokat, magát se fogja tisztán látni.

2019. aug. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell neked másokkal foglalkozni.
2019. aug. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Mi közöd hozzá? Ne turkálj más pénztárcájában!
2019. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, én nem állok rosszul anyagilag, de 300 ftért én sem vennék kólát. Nekem vannak ilyenek a fejemben, hogy mire adnék ki sok pénzt, mire nem.
2019. aug. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is rengeteg ismerősöm van, mégsincs közöm a pénzükhöz.

Meg ne sajnáljam már, hogy kinézi a kezéből a kaját. Ez annyira lekezelő. Biztos mindenki a kérdező drága, sz*r, egészségtelen kólájára csorgatja a nyálát, ami van vagy 300ft. Ebből inkább veszek egy szendvicset meg egy ásványvizet és jól vagyok lakva, egészségesebb és olcsóbb is.

Nem kell irigykedni rá, hogy ő évente tud új tévét venni, szinte bárki meg tudnád csinálni ezt a középkategóriás tévéknél.

Illetve én és más válaszoló sem tudja megjósolni, hogy miért nem iszik 300ftos kólát. Nehogy megkérdezze, áh dehogy. Szapulja a háta mögött ilyen pitiáner fa**om indokokkal.

2019. aug. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na de várjál, ha tényleg ilyen luxus kategóriás cuccokat venne akkor azt mondom oké. De ha "gagyit" vesz abból is akkor nem lehet hogy egész egyszerűen tényleg spórolnia kell sok dolgon?
2019. aug. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!