Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zavarna, ha fülkés vonatban...

Zavarna, ha fülkés vonatban nem köszönne valaki akkor, amikor beül veletek egy fülkébe?

Figyelt kérdés
Vagy nem várnátok el ott ismeretlenektől a köszönést?
2019. aug. 11. 18:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
22%
Engem pont a kontakt akaszt ki. Ne, ne legyen köztünk egy nyitott kommunikációs csatorna. Ez olyan kínos, mint a lift. Jó napot, aztán vágni lehet a kínos feszültséget, mert köszöntünk, de ennyi, aztán viszlát. Imádom, ha liftbe szállnak, és nem köszönnek, azok az én embereim.
2019. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva én mielőbb a fejhallgatómba és a telefonomba temetkeznék, hogy semmilyen idegen ne akarjon elkezdeni csacsogni velem (introvertált vagyok, engem ez kimerítene, nem kell). Szóval nem is hallanám, hogy mit beszélnek körülöttem, akár észre se venném ha bejön valaki.
2019. aug. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!