Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Keresnem kellene egy ügyvédet?

Keresnem kellene egy ügyvédet?

Figyelt kérdés

Exem még a kapcsolatunk utolsó periódusában kiprovokált egy veszekedést, amikor le is videózott engem. Megkérdeztem, hogy engem videózott éppen a mobiljával és azt mondta, hogy nem. Majd mikor odamentem hozzá és megláttam a videót, letöröltettem vele. Nem vgok abbn biztos, hogy ez volt az első és az utolsó. Valamint egyszer egy váratlan pillanatban azt mondta nekem, hogy minden ismerőse bolondnak tart engem. Erre én megmondtam neki, hogyha mindez igaz, akkor becsületsértés vádjával feljelenthetem és akkor hivatalosan is kiállhat a maga igazáért.

Ekkor kissé visszavett, és azt mondta hogy nem is igaz amit mondott.


Mit gondoltok? Tennem kellen egy feljelentést? Konzultálnom kellene egy ügyvéddel?


2019. aug. 12. 10:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Pontosabban ez rágalmazás.
2019. aug. 12. 10:54
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek foglalkoztok egyáltalán egymással? Mindketten keressetek fel egy pszichológust.
2019. aug. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Mit érnél el azzal? Tedd túl magad rajta, az a legegyszerűbb megoldás. A többi csak pénzkiadás.


5 perc: https://www.youtube.com/watch?v=lB478E3VfJU

2019. aug. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Terapeutával kell konzultálnotok, hogy végre elengedjétek egymást. Nekem is úgy sikerült.
2019. aug. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Ha nincs bizonyíték vagy tanú semmit nem érsz el vele, a te szavad állna az övével szemben.
2019. aug. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

Visszakérdezek: Van-e közös gyerek, aki a továbbiakban összeköt titeket, ill. akin vitatkozni lehet?

Ha nem, akkor felejtsétek el egymást örökre.

Ha igen, akkor konzultálj ügyvéddel, nehogy rosszul süljön el a dolog, és emiatt vegyék el a gyerekedet, vagy vonják meg a láthatást tőled.

2019. aug. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
28%

A rágalmazás vétségét követi el, aki valakiről MÁS ELŐTT a becsület csorbítására alkalmas tényt állít vagy híresztel, vagy ilyen tényre közvetlenül utaló kifejezést használ.


Szerintem túltolod. Max sértegetett, de te gondolom soha senkit! Elég beteg világ lenne, ha minden majomságért bíróságra szaladgálnánk!

2019. aug. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!