Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha olyan érzésem van, hogy...

Ha olyan érzésem van, hogy "már élni sincs kedvem", akkor fel kellene keresnem egy pszichológust?

Figyelt kérdés

Ti miben találjátok meg a motivációtokat a mindennapokhoz?


28/N


2019. jún. 1. 20:52
 1/1 anonim ***** válasza:
52%

Nem bízok abban, hogy képes volnék helyesen és hatásosan öngyilkosságot elkövetni, mert ahhoz is béna vagyok. Úgyhogy inkább csak úgy vagyok, a napok mennek és nem nézek tovább a jövő hétnél. Az aktuális feladataim elvégzem, beleölöm a fölös energiáim a munkába (ezt legalább értékelik) és ha túlságosan unatkozom, mert ugye szó szerint nincs senkim (még haver se, akivel beszélgetni tudnék legalább néha), akkor vagy elkockulok a gép előtt egy üveg sör társaságában, vagy mászkálok a városban céltalanul. Nem, mintha bármi is eltöltene akár egy fikarcnyi örömmel is.

Szóval nem tudom, ez mennyire motiváció.

Viszont a pszichomókusokban nem hiszek. Eddig 5 különböző dokinál voltam, és egyik jobban letojt, mint a másik.

2019. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!