Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek felnőtt?

Hogyan legyek felnőtt?

Figyelt kérdés

21/L vagyok de teljesen gyereknek érzem magam. Nem érzem a dolgok súlyát, amiből már rengeteg konfliktus ért. Olyan mintha hiányozna a felelősségtudatom. Eljutottam addig a pontig hogy felismertem, változtatni kell. De hogyan? Egyszerűen nincs egy érett felnőtt gondolatom se. És aggódom ez miatt.

Van valakinek valami ötlete hogyan lehet ezen változtatni?



2019. aug. 12. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehetne mondani, hogy felfogás kérdése, de annak is belülről kellene jönnie.

Sajnos nem tanították meg, hogy milyen a dolgok súlya. Majd egyszer megtanulod magadtól, amikor olyat hibázol, ami padlóra tesz. Akkor majd érezni fogod a saját bőrödön, addig sajnos nem fogod tudni.

2019. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szüleiddel élsz még? Tanulsz vagy esetleg már dolgozol/dolgoztál valamit? Mennyi felelősséget szoktál vállalni általában??
2019. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szüleimmel élek. Eddig igazából a helyemet sem találom az életben. Van egy szakmám de egyszerűen nem érzem magaménak. Van egy munkahelyem is de azt is csak azért csinálom hogy legalább történjen valami,és annak sem érzem a súlyát hogy igen is egy felnőttnek dolgozni kell, fel kell kelni reggel és menni. Pedig tudom hogy már nem így kellene gondolkoznom.
2019. aug. 12. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!