Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy hogyha...

Miért van az, hogy hogyha randizok egy sráccal aki tetszik, nem merek a szemébe nézve beszélni?

Figyelt kérdés

Utálom ezt magamban. Elkezd remegni a kezem, ideges leszek, ide-oda nézegetek, utálom.... első randin mikor kajálni megyunk valahova, mar tudom hogy nehezseget fog okozni... mert egyszeruen nem birom elengedni magam, ha tudom hogy nezi az arcom, a szemem, nem azt mondom amit gondolok hanem zavarba vagyok es ossze vissza hablatyolok. De ha setalunk, akkor annyira ellazulok, es neha neha rapillantok, de tudom hogy nem nez folyton es annyira megnyugtat, es akkor szuletnek a legjobb beszelgetesek.


Ez onbizalomhiany? Illetve felek a “tarsadalom” rolam alkotott velemenyerol?


2019. aug. 14. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez önbizalomhiány.
2019. aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez idővel javulni fog hidd el. Még nem szoktad meg a helyzetet, hogy ketten vagytok randiztok stb, de tényleg még pár találkozás és nem fogod ennyire kényelmetlenül érezni magad
2019. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!