Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Miért van az, hogy a pasi aki tetszik, kicsit közelebb ül vagy áll mellém és libabőrös lesz a testem!?

júl. 12. 19:28  Privát üzenet  

A válaszok
Mert izgalmas? :D dolgoznak a hormonok, a vágy,félénkség...stb

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont júl. 12. 19:32 Privát üzenet
he84 nevű felhasználó válasza:

Nyilván azért, mert neked is tetszik, izgulsz, zavarba jössz.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont júl. 12. 23:17 Privát üzenet
mert tetszik neked

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont júl. 13. 02:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ki mit gondol a mackosabb alkatú férfiakról és arról ha valakinek ez tetszik? És a férfiakat mennyire zavarja az ha van egy kis pocakjuk?
Lânyok mik a jelek ha tetszik Nektek a pasi?
Normális az a 35 éves pasi, aki azt mondja hogy akkor vesz autót ha majd gyártanak olyat ami neki is tetszik?
Miert nem tetszik nekem senki? Ezer kozul egy pasi, ha bejon. A kisugarzas a legfontosabb szamomra! Mindenkiben a hibat latom, pedig en sem vagyok bomba no meg tokeletes.
Miert van az, nalunk pasiknal, hogy egy olyan nonel aki tetszik egyszeruen furan viselkedsz, zavarba vagy, nem vagy olyan belemenos, mig egy olyannal aki nem erdekel annyira vagy...
Ha egy ronda, melós pasi megnéz egy nőt akkor ki vannak akadva, de ha egy jó képű, jól öltözött akkor annak lehet (rádióban hallottam)?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!