Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakinek csúnya a kisbabáj...

Ha valakinek csúnya a kisbabája (mert a szülei se szépek) arra muszáj azt mondanom hogy milyen aranyos?

Figyelt kérdés
A gyerek kb úgy néz ki mint quadimodo de azért jönnek oda a rokonok hogy milyen cuki meg édes. Miért ilyen hazugok az emberek? Inkabb akkor nem mondok semmit ra
2019. aug. 14. 11:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Születéskor valóban nem túl szép látvány egyik sem. De hát végre kibújt, majd itt kint a nagyvilágban kikupálódik. Nem hülyéskedek, én konkrétan megijedtem tőle, mert egyből rátették a hasamra. Szegény tiszta lila volt, magzatmázas, a szeme bevérezve. Megkínlódják ők is a világrajövetelt.

Unokaöcsém volt nagyon ronda kisbaba, csecsemő korában is, most néznéd meg, milyen jóképű, jó kiállású srác lett belőle. Szóval erre sem lehet adni. Még akkor sem, ha a szülei nem szépek.

Én ha csúnya kisbabát látok, akkor nem szoktam agyondicsérgetni, max. annyit mondok az anyukának, örülök, hogy minden rendben van vele. Nem tudok füllenteni. Szerencsére ritkán van ilyen.:)

2019. aug. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Az uncsim is csúnya volt kiskorában, olyan aránytalanul hosszúkás volt akkor a feje. Nagyi megmondta nekik, hogy ,,majd kialakul".
2019. aug. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Én pl kimondottan rondák tartom magam, a férjem meg azt mondja, gyönyörű vagyok


Ez nem relativ szépség hanem önértékelési zavar. Nők körében meg szinte mindenki azt mondogatja magáról hogy ő milyen csúnya. Vagy azért hogy megcáfolják,vagy azért mert tényleg nem látja magát realisan

2019. aug. 14. 11:55
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem muszáj. Az jó, amit írsz: nem mondasz semmit vagy elütöd egy semleges mondattal (pl. örölök, hogy egészséges).
2019. aug. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%
Van erre egy kitalált szó: bájos... A csúnya kisbabákra ezt kell.mondani
2019. aug. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
25%
De, relatív szépség. Az átlag ember szintén rondák tart. 😉
2019. aug. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
82%
Nézd, a tükör és a valós önértékelés nem hazudik. Van, aki valóban csúnya, hiába hazudják neki azt, hogy szép. De muszáj a képébe vágni az igazat vagy mindenáron hazudni neki? Nincs köztes út? Aki csúnya, az úgyis tudja, hogy az. Aki meg csak azért mondja, hogy csúnya, mert ezzel akar magának cáfolatot és örökös figyelmet, annak tényleg önértékelési zavarai vannak.
2019. aug. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Lehet engem le rosszindulatozni meg lehordani hogy milyen szar alak vagyok de én nem vagyok sem hazug sem bájolgó. Egy szóval sem mondtam semmi csúnyát rá de nem ertem a kényszert hogy miért kell dicsérni egy babát ha az nem szép és nem aranyos. Kepmutatásnak érzem. Hu de szar alak vagyok hogy nem dicserek ok nelkul. Ertem
2019. aug. 14. 13:16
 19/21 anonim ***** válasza:
47%
Csak azt nem értem milyen összefüggést látsz a szép és aranyos között. Ez olyan mintha azt mondanád akit nem látsz szépnek az nem lehet kedves, vagy csinos, vagy elbűvölő. Egy baba attól aranyos, hogy kicsi, magatehetetlen, ártatlan. Ebben semmi hazugság nincs. Nem az őszinteségi kényszereddel van baj, hanem a fogalmi zavaraiddal.
2019. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
30%

Ha egy saját gyereked van, nem úgy nézel rá hogy hogy néz ki, hanem értelmezed hogy egy kis teremtés ami a te részedből jött, ő mondhatni te vagy, és kis pici csöppség.


Ha tudnád érzelmi szempontból értelmezni a kisbabákat, minden kisbabára azt mondanád hogy gyönyörű. De ehhez eléggé érettnek is kell lenni.

2019. aug. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!