Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aranyos de nem kimondottan...

Aranyos de nem kimondottan szép csajok, miért nem vagytok Facebookon?

Figyelt kérdés
99% csak teljesen jól kinéző egomán rózsaszínszemüveges csajok vannak fenn..

2014. aug. 24. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Mert akinek van esze az túllát a facebook-on és nem ott éli az életét. Ezért vannak csak az egoista p.icsák fent. Azoknak nincs túl sok eszük...
2014. aug. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
vannak fent csak nem az ismerőseid közt :P
2014. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mit értesz aranyos és nem szép alatt. Visszahúzódó, átlagos kinézetű? Akkor nem fog facebookon "nyomulni", mert nem tartja magát szépnek, esetleg nem extrovertált, VAGY rendeltetésszerűen használja az oldalt, ezért nem szúr szemet.

L

2014. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Visszahúzódó csajokra gondolok igen, a szerény kiccicákra :)

(Akikre lehetne építeni) Csak hát otthon ülnek, de akkor miért nem facebookoznak már legalább...nagy kár.

2014. aug. 30. 21:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy szerény lány nem fog csak úgy ismerősnek jelölni, vagy nem fogja meg írni üzibe, hogy: "Like a profképem, visszamegy", Félnek a visszajelzéstől, pont azért, mert nem "jól kinéző egomán rózsaszínszemüveges csajok", vagy csak nem szeretik reklámozni magukat. 17\L
2014. szept. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Azert mert az aranyos csajok akik nem vannak fent Facebookon inkabb WoT-oznak v.Minecraft-oznak.(En vagyok erre az elo pelda.)Amugy az ilyenek csak vegiggorgetik a kezdolapot,es ennyi,min 1 perc erre eleg oszt' kesz.Nincs amit csinalniuk,senki se ir rajuk,ok se irnak senkire se, mert nincs mirol beszelgetniuk.
2014. okt. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nekem a problémám az hogy nincsenek is a face-n szinte ..

Vagy lehet hogy van de nincs kép, amiből sejteni lehet hogy mit szeret , milyen hangulatú/ vérmérsékletű, milyen a baráti köre, hova szeret eljárni..ilyenek

2014. okt. 18. 14:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Én fent vagyok, képem is van, érdeklődési körök is fent vannak mégis az általad keresett kategóriába tartozom.

A legtöbb ilyen lány nem facebook-on éli az életét, és az sem igaz, hogy otthon ülnek, én sem vagyok otthon ülős mégis visszahúzódóbb vagyok mint a plázacicák.

17/L

2014. okt. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!