Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy készüljek fel a 2022-es...

Hogy készüljek fel a 2022-es évre?

Figyelt kérdés

4 évenként összeomlik az addig élt életem és egy szörnyű,boldogtalan,depressziós időszak köszönt be,ami elég hosszasan eltart és elég gyökeres változásokat hozhat.

A 2010-es év,2014 és a 2018-as évben történt meg eddig.Akkoriban 2012 végére vagyis inkább 2013 elejére jött rendbe az életem,majd egy viszonylagos boldog időszak következett,barátok,nevetés,jókedv.Aztán 2014 nyarán ez összeomlott és egy sötét idöszak következett,7 hónap szerelmi depresszió,barátságok tönkremenése,szenvedés volt az élet.

2016 nyarára jöttek rendbe a dolgok és elkezdődött egy jó időszak.2016 vége már elég jó volt.2017 pedig egy nagyszerű,mosollyal és nevetéssel teli,élményekben gazdag év volt.Idén júniusban be is vezettem egy ünnepnapot,egy “megemlékezést 2017-ről,a boldogság évéről”.

Aztán 2018-ban ismét elvesztettem mindent,abban az évben minden tönkre ment.A 2019-es pedig életem eddigi legrosszabb éve.

Valószínűnek tartom,hogy 2020-ban bekövetkezhet valamiféle jó időszak a jelenlegi pokoli állapot valahogy megszűnik,de a tendencia szerint 2022-benvalami katasztrófa fog bekövetkezni.

Hogy készüljek fel rá vagy hogy védjem ezt ki?



2019. aug. 14. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj vele, ha 22 lesz, és csak éld az életed, ugyan úgy, mint az előző egy-két évben.

Amint egy kisebb rossz dolog is történne, te törekedj tovább, és csinálj meg két számodra hasznos dolgot.

Így nem hátrébb, hanem előrébb haladhatsz. (úgy egy lépést előre, kettőt hátra...)

Sok sikert kívánok! ;)

2019. aug. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én úgy akarok élni,ahogy 2017-ben éltem.

Egyenlőre a jelenlegi helyzetből se lábaltam ki,nem tudom mi vár rám 2020-ban

2019. aug. 14. 15:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet túlságosan rágörcsölsz erre és már konkrétan tényleg azt várod mikor lesz vmi szar az életedben 4 évenként,ha egy kis negativ dolog ér,már eltulajdonított ennek és megváltozol esetleg másképp látod a dolgokat ez által sorba jöhetnek a rossz dolgok.


Velem mindig úgy volt,hogy a páros évek jók voltak a páratlanok kevésbé. Egészen addig,hogy a tavalyi évem maga a pokol volt, 5 éves barátságom ment tönkre, 16,5 éves kutyámtól búcsúznom kellett és párkapcsolati szempontból is kudarc volt. Erre az évre nem terveztem semmit,full semlegesen álltam neki. Ahhoz képest egész jól telik,lehetne jobb is. De nem panaszkodom, fizu emelés,voltam nyaralni,ha minden jól megy szeptemberben meglesz a jogsi és december végén január elején lesz még egy kutyám. Ezeket tudom. Aztán még mik fognak jönni jó kérdés :D


Ne készülj rá azt mondom, legyél semleges,haladjon az életed... Nem szabad így rá készülni dolgokra.

2019. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Ha 2021 Szilveszterén beleugrasz a Dunába, akkor elkerülheted. Nem érdemes kockáztatni.
2019. aug. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ja és hogy mondjak még jobbat vmiért a 8as a szerencse számom volt,kedvencem.


Kutyám 2018.08.08-án halt meg...


8as számra ránézni se bírok.

2019. aug. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
A leírásod alapján mindig azokban az években ért katasztrófa, amikor a Fidesz országgyűlési választást nyert. Ezt kellene 2022-ben valahogy megakadályoznod, ami szinte lehetetlen.
2019. aug. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Uh igazad van utolsó.Ebbe bele se gondoltam.


Általában 2 év szar,depresszióval teli,aztán 2 év jó,viszonylag boldog.

Életem legszebb éve a 2009-es év volt,a 2010-es bukás elött

2019. aug. 14. 16:42
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél szerelmes, és tanulj meg egyedül is boldognak lenni. Így teljesen kizárt, hogy bármilyen évszám vagy külső hatás depresszióba sodorjon, hiszen mind testileg mind szellemileg önállósodsz mindentől, azaz csak és kizárólagba saját gondolkodásmódodon múlik, hogyan érzed magad a jövőben.
2019. aug. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tanulj a hibaidbol.


Ismerd meg magad, hogy mit-miert erzel?


Ne fuggj annyira az emberektol, az erzeseidtol.

Tudatossaghoz ido kell.

2019. aug. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!