Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felismeritek a rossz tulajdons...

Felismeritek a rossz tulajdonságotokat, és ha igen mik azok?

Figyelt kérdés
2019. aug. 17. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Fel. A jót és a rosszat is, számon is tartom őket. Bár bevallom, a jóra vakabb vagyok.

Viszont idegeneknek csak úgy még egy anonim oldalon se adom ki a gyenge pontjaim és tulajdonságaim, amúgy se érne vele sokat senki ha látna egy random felsorolást. Plusz hosszú is lenne.

Elég annyi, hogy nem tartom magam jó embernek, viszont ez nem zavar annyira, mint kéne. És imádom, ha utálnak azok, akik nem ismernek. :D (még jobban szeretem, ha félreismernek és aztán pozitív csalódást okozok nekik)

2019. aug. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fel. Szűkszavú vagyok.
2019. aug. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen, de ma már egyre jobban figyelek rá, és próbálok változtatni rajta. Ahány ember, annyiféle megközelítés, így nehéz.
2019. aug. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fel, emlékeztetnek rá elégszer...
2019. aug. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szociális fóbiám van, ami azt jelenti, hogy félénk vagyok, nem merek beszélgetést kezdeményezni senkivel, tökmindegy, hogy milyen céllal. Amíg nem ismerek meg valakit legalább felületesen (tehát hogy ne full idegenek legyünk), addig alig tudok hozzászólni, meg nem is mernék, mert félnék, hogy valami hülyeséget mondok. Ami elő is szokott fordulni, amikor nagyritkán mégis beszélek, és csak néznek, hogy miért vagyok ilyen hülye.

Túl független vagyok, ami olyan szempontból jó, hogy nem vagyok kapcsolatfüggő, és szingliként is tök jól elvagyok, de talán már túl jól, és nem szeretnék kompromisszumokat kötni, nem szeretnék egy másik embertől függeni, és őt is figyelembe venni a döntéseimnél, túlságosan szeretek egyedül lenni. Meg amúgy se mernék kezdeményezni a fentebb írtak miatt, plusz ronda is vagyok.

Ettől függetlenül jelenleg is szerelmes vagyok (tudom, paradoxon), viszonzatlanul, és 3 év alatt sem tudtam elfelejteni, lezárni, és 3 év elteltével is ugyanúgy tudok szenvedni miatta.

Hirtelenharagú vagyok, hamar felkapom a vizet. Ezt a tulajdonságomat nagyon utálom, próbálok is rajta változtatni.

Ez főleg a szexuális töltetű dolgoknál jön el, de nagyon gátlásos vagyok. Szeretnék bizonyos dolgokat, de úgy érzem, hogy nem vagyok rá képes, nem megy, nyomi vagyok.


21/L

2019. aug. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!