Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit esznek az emberek Vasvári...

Mit esznek az emberek Vasvári Vivienen?

Figyelt kérdés

"mert megmondja a magáét, meg kiáll magáért" Ja, alpári stílusban, meg ahogyan beszél...

"meg milyen jócsaj" Hát nem tudom... Köb méteres műmellek, felfújt kacsaszáj, festett, szőke póthaj. A lába, térde lábfeje iszonyatosan csúnya. Az arca sem szép, annyira. Meg ezek nélkül csak egy átlag alatti, anorexiás nagyszájú csaj lenne...

Meg az élet igazságai...

Az elején bírtam, de ez... Semmi probléma nincs ezekkel, csak ne kelljen a képembe tolni, meg minden ismerősömnek ő a példaképe, pedig nem okos, sőt buta.


2019. aug. 17. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez az atlag magyar szomoru valosag.

Minel prolibb valaki, annal jobban azokhoz a celebekhez kotodik, akikre o maga fel tud nezni.

Nem mondhatod a pesti panel dzsungelbol jott “meno csajszinak”, hogy halgass klasszikus zenet vagy olvass jo konyveket, mert leszarja.

O a luxusfelesegeket fogja nezni es a benne szereplokre fog felnezni es az lesz a kovetendo pelda.

2019. aug. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is megnéztem, de csak röhögtem rajta, van ítélőképességem. Az a szomorú, hogy ilyen 14 éves kiscsajsziknak "ez" a példakép, meg kell nézni, a kistinik követik ezeket. A celebek közül sem mindenki ilyen, de a Vivi mindnek a legalja. Rá akarnak hasonlítani, meg ez életcél nekik, meg azt sem tudják, hogy az egész műsor megjátszott...

Szerintem ez a legszomorúbb ezen, és a legkárosabb hatása, mert még befolyásolhatók és ez nagyon elkeserítő.

2019. aug. 17. 18:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

NE csodálkozz, a tökéletes példája annak, hogy gyakorlatilag, vagy inkább szó szerint nulla értékkel (külső, belső) lehet luxus életet élni, nulla energiabefektetéssel. Mellé meg lehet csinálni a hisztit, tenni venni magát, mintha érne valamit az ember. Hogy ne lenne ez sok tudatlan embernek szimpatikus...


Az más kérdés, hogy mennyire alja az egész.

2019. aug. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát húst semmiképp. 😂


Egyébként lóvé. Ha (férje) pénze nem lenne, nem lenne ő sehol, senkinek a példaképe etc.

2019. aug. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén... Ti bevettétek, hogy luxusban élnek? Ha luxusban élnél, a férjed vagyonos lenne, komoly üzletember, megengedné, hogy lejárasd ország világ előtt? Hát nem. Kellett a pénz, azért vállalták be a műsort. Vivike facebookos csoportokban árulta a hamisítvány cipőt meg táskáit 3000 Ft-ért. Nagy luxus! 😂 Hatalmas kamu az egész csaj. De a prolik megeszik, hogy luxusfeleség! 😂 Most ezekből a prolikból van pénze, mert követik, és így a cégek fizetnek neki azért, hogy reklámozzon, meg ingyen kap mindent, még a mellét is ingyen kapta! 😂
2019. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!