Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nyíregyháziak! Van még olyan,...

Nyíregyháziak! Van még olyan, akit zavar, hogy a Jegeske kocsma a Vasvári Pál utca kellős közepén van?

Figyelt kérdés
A Vasvári Pál utcán lakom, péntek és szombat este nem lehet aludni a sok részeg ember ordibálásától akik a Jegeskében rugnak be. Mit lehet tenni ez ügyben? Legszívesebben bezáratnám, vagy költözzön el! A maximussal együtt.

#Nyíregyháza #kocsma #hangzavar #Jegeske #részeg emberek #nyíregyháziak #Vasvári Pál utca
2019. márc. 30. 01:09
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Elég fura egy szerzet vagy... A Jegeske pont nem egy olyan hely, ami hajnalokig lenne nyitva, így kétlem, hogy a problémád forrása a kocsma lenne... Nem tudom, hány éves vagy, illetve milyen végzettséged lehet, de fogalmazzunk úgy, hogy nem voltál jelen, amikor az észt osztották... Van, aki olyan helyen lakik, ahol 4-5 kocsma is van, mégsem pattog.. Pláne nem névtelenül, de hát nem vsgyunk egyformák, ugye.
2019. márc. 30. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Költözz el te!
2019. márc. 30. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Én is ott lakom azon a környéken, de egyaltalán nem zavar.
2019. márc. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha engem kérdel, megértelek, engem is rohadtul zavarna. Semmi keresnivalója a város közepén egy ilyen hangos zavaró szórakozóhelynek, hogy aztán a lakók nyugalmát zavarja a sok gyökér, üvöltöző részeg pöts. Ha rajtam múlna, kitelepítenék minden hasonlót Sóstó és NYíregy közé valahova a fák közé
2019. márc. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első 2 válaszoló valszeg ott issza el a fizuja felét, azért védik ennyire.
2019. márc. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

# 4

Semmi keresnivalója egy város közepén egy szórakozóhelynek? El vagy tévedve..


Az a baj hogy mindent akarunk. Persze élvezzük a városi létet, legyen millió egy bolt, munkahely, mozi, miegymás, de azért mindenki járjon lábujjhegyen is. Ha a belváros közepén laksz akkor az ezzel jár, igen, vannak részegek péntek-szombat este. Ki lehet költözni tanyára, ott aztán jó nagy csend lesz éjjel-nappal, csak annak megvannak a hátrányai is.

2019. ápr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
11%

# 6

Ha már tőlem idézel, idézz pontosan, és ne hagyj ki belőle olyan szavakat, amik nélkül a saját igazadat jobban bizonygathatod. Az a baj, hogy a mai igénytelen fiataloknál - tisztelet a kivételnek- a szórakozás fogalma kimerül az ehhez hasonló helyekben és a magamról nem tudok típusú lerészegedésben meg az azt sem tudom kit kefélek de mindegy is az féle életfelfogásban. Ha lenne egy színház vagy akár egy kis pódium ahol előadók lépnek fel vagy bármi más járjon akár zajjal is, de ne csak az idióta, igénytelen, részeg gyökereket vonzza, sokkal elfogadóbbak lennének a belvárosban élő emberek is. Sajnos a Jegeske és hasonló társai ezt a bizonyos nem túl nagy igényt hivatottak kielégíteni.

Mert nem mindegy ha igényes élőzenére dugom ki a fejem az abakon, és azt látom, hogy fiatalok-idősek, családosok kellemesen, kultúráltan szórakoznak vagy ha az állatias hangon vonyító pattanásos, seprűhajú faszjankók miatt aludni nem tud az ember

2019. ápr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!