Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez ellen mit tudok tenni?

Ez ellen mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Eleinte nem voltam ilyen, de általános iskolában csúfoltak mert nem öltözőm divatosan és nem sminkelek igen ez már hatodik osztályba volt. Plusz mert nem volt sose pasim és szűz vagyok ezért is ki nevettek. Végén már vertek és folytogatak is miatta. Azóta bármim nevet valaki a közelembe azt hiszem hogy rajtam és félek a emberek közelébe menni alig kérek hozzá szólni pl egy tanárhoz is. Utcán mindig el fog a hányinger hogy ez a ember vajon mit gondolhat rólam. Tudom hogy baromság hogy így vagyok de nem egyszer szóltak be a tinik nekem az utcán hogy jó ronda vagyok meg nem zavar engem hogy nincs seggem meg ilyesmik.

2019. aug. 22. 10:34
 1/5 anonim válasza:
100%
Le kell sz...ni aki beszól. Mindenki egyedi nem kell megfelelned senkinek. Esetleg keress egy jó baratnőt vagy anyukáddal beszéld meg. Ha mégse pszichológus. De figyelj okos vagy tényleg fütyüld le őket csak magukat minősítik le
2019. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A pszichének ez nem egészséges. Főleg nem hosszútávon.

Találj valakit akiben megbízhatsz és megbeszélhetsz (és meg is beszélsz) szinte bármit. Ha végképp nem találsz senkit, akkor tényleg érdemes lehet egy szakember.

Ez a dolog idővel súlyosbodhat vagy más pszichés tünetet is produkálhat.

Nekem szociális fóbiából lett elég kemény depresszióm. A depresszió meg már annyira urrá lett rajtam, hogy fizikailag is elkezdett kicsinálni, nem csak mentálisan...

2019. aug. 23. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem a világot, és az ilyen kérdéseket mindig ámulva figyelem. A lányok ebben a korban egymás konkurenciái voltak az én osztályomban. Aki ronda volt, amiatt cseszegették, aki szép volt, azt meg titokban utálták, mert hogy náluk szebb. A tini lányok közt elég sok esetben mindenki utálja a másikat, csak színlelik a jópofizást egymás közt, mert mindenki azt akarja elérni, hogy a többieknek jó véleménye legyen róla, mialatt ő utál mindenki mást. De mivel mindenki így gondolkodik, mindenki jópofizik a másikkal, miközben mindenki utálja a másokat. Azokkal ne törődj, érdekkapcsolatok, amit a legkisebb szellő is elfúj, míg ha te szerzel egyszer egy normális barátnőt, az nagyobb eséllyel megmarad. Elég fiatal lehetsz még, úgyhogy hiába tanácsolnák, hogy szard le az embereket, mert az önbecsülés a korral erősödik meg csak igazán. Általában akiket csesztetnek az iskolában, többre viszi felnőttként. Koncentrálj a saját karrieredre, tanulj, törj magasra, múld felül őket, aztán majd ha lesz a 10 éves osztálytalálkozótok a jövőben, már te fogsz rajtuk nevetni, már persze ha olyan típus vagy.
2019. aug. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen én is tönkre mentem pánikrohamok plusz ha ideges vagyok hányok
2019. aug. 23. 22:45
 5/5 anonim ***** válasza:

jógázz, sportolj, légzőgyakorlatok, meditálás/relaxálás.

Le kell szarni, hogy mások mit mondanak, tudnod kell, hogy ők azért olyanok, mert ők is mentálisan sérültek, szeretet és figyelemhiányosak.


Menj kirándulni, fuss, próbálj valami küzdősportot, találj valamit, amitől sikerélményed lehet, hogy az önbecsülésed helyreálljon.

2019. okt. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!