Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az a csúf igazság, hogy az...

Az a csúf igazság, hogy az emberek a szexnél, szerelemnél, párkapcsolatoknál hagyják a legjobban eluralkodni magukon az állati ösztönöket, csak a legtöbb ember holier than thou attitűddel próbálja elrejteni a dolgot. Egyetértetek?

Figyelt kérdés
Szerintem ez az igazság. Például Azért van sok "utolsó csicska lúzernek" (nem csak az adott nők környezetében lévő legvonzóbb, legjóképűbb, legnagyobb önbizalmú, leggazdagabb férfiaknak) párja, mert azok a férfiak ritkán állapodnak meg, és a huszas éveikben lévő nőket hajkurásszák, ezért a nőknek legtöbbször le kell adniuk az igényeikből ahhoz, hogy megházasodhassanak (kivételek persze vannak ez alól, de nem sokan). Vagy például az emberek amikor hallják, hogy egy sztár megcsalta a párját, akkor előveszik a holier than thou attitűdöt, hogy "Én biztos nem csalnám meg a páromat akkor sem, ha milliók akarnának lefeküdni velem", miközben ők maguk internetfüggők, vagy folyamatosan az internetfüggőség határán táncolnak. Bill Burr legalább beismerte, hogy "I can barely handle the temptations of Facebook, I'm goona judge Tiger Woods? I don't have a busload of Scandinavian women waiting to fuck my brains out."

2019. aug. 22. 11:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Akkor most írd le magyarul is!
2019. aug. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Mi van?!
2019. aug. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%

"I'm goona judge..."


Talán inkább "gonna"


Fölvágásból lököd itt az angol szöveget, csak éppen rosszul.

Ha tényleg kérdésed van, amire tényleg választ vársz, írd le Kazinczy nyelvén: mindenkinek egyszerűbb lesz. (De ne úgy, mint egy pár nappal ezelőtti kérdező, aki "olyan klisé, mint ide Peru".)

2019. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 nemaRendőrség ***** válasza:
38%

És most mi a kérdés?


Összehordasz itt mindent, de csak egy dolgot lehet kiolvasni: szeretethiányos lúzer vagy, aki azt hiszi a szex a szeretet

2019. aug. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Te jó Isten!
2019. aug. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"Fölvágásból lököd itt az angol szöveget, csak éppen rosszul."


Nem felvágásból, csak nem volt kedvem lefordítani, és Úristen, lett egy helyesírási hibám! Ne zavarjon, hogy annyi hiba nem lett, hogy érthetetlenné váljon a szöveg.

2019. aug. 22. 11:19
 7/17 A kérdező kommentje:

"aki azt hiszi a szex a szeretet"


Nem, nem hiszem azt, Ez egy felsorolás (ez az a három dolog, ahol a legjobban hagyják az emberek eluralkodni magukon az állati ösztönöket).

2019. aug. 22. 11:22
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

"Nem felvágásból, csak nem volt kedvem lefordítani, és Úristen, lett egy helyesírási hibám! Ne zavarjon, hogy annyi hiba nem lett, hogy érthetetlenné váljon a szöveg."


DE, érthetetlen lett a szöveg, mert a többségnek fogalma sincs arról, mit akartál az angol szöveggel, fordítás nélkül uyganis nem érthetö!

2019. aug. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Fordítás:

Holier than thou: Jobb vagyok mint te

Idézet: "Alig tudom megállni, hogy ellenálljak a Facebook csábításának, én fogok ítélkezni Tiger Woods felett? Rám nem vár egy busz tele Skandináv nőkkel akik arra várnak, hogy lefeküdhessenek velem."

2019. aug. 22. 11:42
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Én teljesen értettem. Ilyenkor hol vannak a több diplomás, milliót kereső emberek? Meg a külföldön élő/élt magyarok? Vagy ők nem beszélnek angolul? A mai világban?


Más kérdés, hogy a kérdés maga baromság és nincs is kedvem rá érdemben reagálni.

2019. aug. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!