Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket szoktak azonos neműek...

Titeket szoktak azonos neműek az utcán nézni?

Figyelt kérdés
Írjatok nemet, kort,ill,hogy hányszor, milyen körülmények között volt ilyen!
2019. aug. 22. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze.elég gyakran megesik.akarmikor amikor utcara megyek

16/L

2019. aug. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Viszonylag sokszor előfordul, mert az átlagtól eltér a külsőm.


Nagy viking szakállam van. Igaz nem sokszor, de időnként random beszélgetéseket indítanak velem csak a szakállam miatt.


Plusz a 178cmhez 95kg vagyok. 15-20 testzsírszázalékkal, ami kb pont arra jó hogy látszódjon konditerembe járok, de nem vagyok óriási nagy, mindenesetre emiatt is néha megnéznek.


Pl.: Spar, sorban állásnál meghallom, hogy arról beszélnek mögöttem, hogy a hátamat feszítem nekik, hogy nagyobbnak tünjek. Pedig az ég világon semmit sem csinálok.


Ez a direkt befeszítem valamimet vagy éppen biztosan nagy az egóm és lenézek másokat viszonylag gyakran feljön. Mondjuk ez inkább bezárva valahol, nem az utcán, ahol elég közel vagyok valakihez és elég sokáig hogy unalmam közepében valamit meghalljak.


Plusz régebben, amikor viszonylag kövér voltam a nők picit félve kezeltek az utcán. Pl.: Megszorították a táskájukat vagy átmentek előttem az utca túloldalára majd utána rögtön vissza az én oldalamra este stb... mondjuk ez már az ellenkező nem, szóval nem releváns.

2019. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, 24 eves ferfi vagyok, több ferfi nez meg, mint nő, pedig heterós külsőm van (Budapest), általában tömegközlekedesi eszközökön, utcán is, főleg akkor ha esetleg ,,összeakad a tekintetünk''
2019. aug. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen. Sokszor látom, hogy végigmérnek 40-es nők, pedig esküszöm, hogy normálisan öltözőm, tök átlagosan nézek ki, mégis... Néha olyan elképesztő undor van az arcukon... Nem tudom, hogy ennyire jól, vagy ennyire rosszul nézek e ki
2019. aug. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
en meg nem vettem eszre, h neztek volna engem. most akkor en ennyire elbambulva jarkalok az utcan?
2019. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szoktak.

Általában buszon, boltban, vagy csak úgy az utcán ha eljönek mellettem.Nincs rajtam pedig semmi szokatlan szerintem, általában amúgy ilyen 40 feletti nők néznek meg vagy idősek.


24/N

2019. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
Igen, előfordul. Volt már hogy a színes hajam vagy a fura ruháim miatt megnéztek, de egyszer egy nő odajött megkérdezni hogy hány kiló vagyok.
2019. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!