Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak akkor keres néhány...

Miért csak akkor keres néhány pasi ha már szakítottak a barátnőjükkel?

Figyelt kérdés

Volt akikkel jóban voltam beszélgettünk, volt akivel több is történt, miután barátnőjük lett alig jelentkeztek, barátnő után meg már keresték a társaságom. Na én szépen elküldtem mindenkit a fenébe, hogy ha eddig nem voltam fontos akkor ezután se legyek.

Szakítás után csak egy vigasztaló partnert keresnek?!



2019. aug. 23. 12:15
 1/9 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Kristálytiszta a logikád. Te vagy a B terv, tkp. talonban vagy tartva. Ez még csak nem is kispadoztatás.
2019. aug. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem világos? Hogy ott legyél, amikor dugni támad kedvük, vagy az egójukat dícsérni. De többre nem kellesz.
2019. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezért küldtem el mindent a pics@ba. Majdnem hogy ők voltak felháborodva. Nem normálisak
2019. aug. 23. 12:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szakítás után hozzád mentek volna vígasztalódni, egy intimitással teli kellemes estét eltölteni. Vonzónak találnak. Jól tetted, hogy megmondtad nekik a magadét.

Ezt férfiként írom.

2019. aug. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 nemaRendőrség ***** válasza:
Mert ha a te párod "valami csajjal akivel kavart" találkozgatna te nem lennél mérges? Ugyanmár....
2019. aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm #4-es! :)


Utolsó: van akit még a barátnő előtt ismertem, próbálkoztak, barátnő után is jöttek volna. Érdekesek. 😁

2019. aug. 23. 13:12
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Nyilván párkapcsolatra tartanak alkalmasnak, másra igen.

Persze, csúnya gonosz fiúkák, akik így ledegradálnak, de szerinted miért?

2019. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elég sok nőt így kezelnek, hmm vajon miért? Mert ilyenek gondolom. Nem minden férfi ilyen, félreértés ne essék, nem általánosítok
2019. aug. 23. 14:03
 9/9 nemaRendőrség ***** válasza:
84%

Én őszintén nem értelek.

Ismerkedsz, randizgatsz, ők is. Találnak párt, értelem szerűen abba hagyják.


Neked hogy esne ha a palid az exeivel beszélgetne, találkozgatna?


"Másra nem vagy jó, csak arra"

Mire, arra hogy barátnő legyél? És ez miért baj? A legtöbb férfi nem akar női baratokat, mert csak a baj van belőle(egyik fél többet érez, vagy ha valamelyiknek van párja akkor féltékenykedés stb)

2019. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!