Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondja néhány nagyon...

Miért mondja néhány nagyon szép lány azt rám, hogy jó pasi vagyok meg jól nézek ki, amikor tudom magamról, hogy ez egyáltalán nem így van?

Figyelt kérdés

2016. febr. 20. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azért mert nem akarnakeg bántani vagy mert magyon rossz az önképed 18L
2016. febr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Miért mondja néhány nagyon helyes fiú azt rám, hogy szép lány vagyok, amikor tudom magamról, hogy ez egyáltalán nem így van?...:P
2016. febr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Osztálytársaim, nem is próbálkoztam náluk, csak így néha mondják nekem, s kérdezik, hogy miért nincs barátnőm. Elvileg az egyiknek be is jöttem, de annyira szép csaj meg minden s már annyi pasit elutasított, hogy úgy gondoltam esélyem sincs nála és így hagytam, szóval máig nem tudom eldönteni, hogy bejöttem neki vagy sem.
2016. febr. 20. 21:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"néha mondják nekem, s kérdezik, hogy miért nincs barátnőm. Elvileg az egyiknek be is jöttem, de annyira szép csaj meg minden s már annyi pasit elutasított, hogy úgy gondoltam esélyem sincs nála és így hagytam, szóval máig nem tudom eldönteni, hogy bejöttem neki vagy sem"

Te nem jó pasi vagy, hanem debil.

Ha ez troll kérdés, akkor azért - ha nem az, akkor azért.

2016. febr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Természetesen ne nekik higgy, hanem a saját, fals önképednek!
2016. febr. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudhatsz ilyet, mert te nem ő vagy.

Ez személyfüggő, számára jó vagy más számára nem.., ahogy látszik, saját megítélésed alapján sem.

2016. febr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Másnak attól még tetszhetsz.


Nagyon szép nőknek is tetszhet olyan pasi, aki magát rondának gondolja.

2019. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!