Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek megesett hogy visszavo...

Veletek megesett hogy visszavotak a letiltasotokat?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogy volt, miert volt?

Fiu lany baratsagok/kapcsolatok erdekelnenek



2019. aug. 26. 12:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jelenlwg is tiltva vagyok :/
2019. aug. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Nekme mek soh nem vonkt viszam tiltas
2019. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Blade Bone ***** válasza:

Folyton ez van, de én is szoktam tiltogatni... Persze jobb nem lesz tőle, csak hát ha valamit nem tudunk megbeszélni és már normálisat nem tudunk egymáshoz szólni, akkor én személyszerint jobbnak látom ezt a megoldást, mert így legalább elgondolkodik a másik azon, hogy nem azért vagyok hogy k....ljam a seggét, hanem hogy segítsük és meghallgassuk egymást, jól érezzük magunkat.

Szóval nálam ez inkább figyelmeztetés... Mert ha nem érdekel már valaki, akkor egyszerűen nem foglalkozom vele.

2019. aug. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Blade Bone, es van hogy visszavontad mar? Hogy alakult?
2019. aug. 26. 14:11
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Fiú-lány "barátság", ami még nagyon régen kapcsolatnak indult, majd barátok lettünk, a vége felé meg mér fél éve nem beszéltünk, de én ettől függetlenül is a mai napig szeretem.

Hirtelen felindulásból tiltottam le, amikor megtudtam, hogy nemcsak hogy van új barátnője, el is jegyezte (3 hónap járás után...), ráadásul beállította afce-en, hogy én ne lássam a bejegyzést... 4 nap után feloldottam, mert mégiscsak az életem része volt, nem akarom utálni, meg kíváncsi vagyok, hogy vajon fogunk-e még valaha beszélni. :(

2019. aug. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Blade Bone ***** válasza:
100%
Igen persze, de igazán csak azokkal alakult jól a további történet, akikkel tényleg kölcsönös volt az érdeklődés... Volt olyan például, hogy visszavontam a tiltást kb egy hónap után és rá két órára már jött egy üzenet, hogy ne haragudjak mert ő is ugyanúgy hibás, és nagyon hiányzom neki... És ez egy nagyon fontos dolog szerintem, ilyenkor értelmet nyer az egyenlőség szó, mert mindketten igyekszünk azért, hogy jobb legyen.
2019. aug. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Rendszerint visszavonom a letiltast, miutan feldolgoztam a nem ugy sikerult ismerkedest/kapcsolatot. Ez egy megerosites, hogy tul vagyok rajta es "harag" sincs mar tobb.
2019. aug. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, csak hogy itt en kellett volna legyek a letilto mert en voltam felhaborodva, csak egy csomo veszekedes/megnemertes utan inkabb letiltott
2019. aug. 26. 18:10
 9/13 Blade Bone ***** válasza:
Ezért hangsúlyoztam az egyenlőség szót... Miért nem tudtátok megbeszélni a dolgokat? Valószínűleg neki is vannak sérelmei éppúgy mint neked, ezért is meséltem el fentebb a történetem. De ha te ezeket nem veszed figyelembe és csak azt hajtogatod, hogy neked kéne rá haragudni, akkor az nem fog vezetni sehová.
2019. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, de talan nem is akarok, hiszen nem akarok olyan lanynak a 'csak baratja lenni' akit kedveltem kicsit sot o is engem (ezt arra ertem hogy tobbet is elkepzeltunk) es egyszer csak megvaltozott a velemenye (szerintem ez nem igy megy).Akinel ugy van hogy akar toled valamit annak nem valtozik csak ugy meg a velemenye, hanem megbeszelik, vagy oszinen valaszol hogy minek valtozott, nem csak akkor amikor biztos lesz neki valami/valaki.
2019. aug. 26. 19:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!