Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek megesett hogy visszavo...

Veletek megesett hogy visszavotak a letiltasotokat?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogy volt, miert volt?

Fiu lany baratsagok/kapcsolatok erdekelnenek



2019. aug. 26. 12:39
1 2
 11/13 Blade Bone ***** válasza:

Ez így van, nem változik meg csak úgy az ember véleménye és az érzései... De hát akkor ezekszerint ez miatt vesztetek össze... Ez nem egy szép húzás ám, mert egy ilyen szembesítés avval amit régen mondott már kvázi erőltetés, és így nem lehet megnyerni szerintem egy lány szívét sem.


Gondold át amúgy ezt az egészet mégegyszer, mert ilyenkor a harag rossz tanácsadó, de ha elmúlik már lehet másként fogod látni a dolgokat. Én mindig várni szoktam míg kitisztul a fejem, és aztán végiggondolom miken mentünk keresztül, hogy mennyire voltunk egymás megfelelő támaszai jó és rossz időkben... Ilyenkor aztán mindig megkapom a választ is a kérdésemre, hogy vajon szükségünk lesz e egymásra a jövőben.

2019. aug. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

En atgondoltam mostmar 2-3 nap alatt, ugyhogy irtam neki hogy beszeljuk meg jozan esszel. Nem hogy ki akarok vele bekulni, es hogy nem fogok ra haragudni, csak nekem nem jo ha duhoson haragszok. Nem irt, de ha nem fog az se baj, nincs nagy gond, mar ugyis mind1 a kettonk viszonya mert mar nem lesz semmi.

Vagy lehet o is at akar valamit gondolni? Mashonnan nem lattam volna hogy letiltott

2019. aug. 27. 22:50
 13/13 Blade Bone ***** válasza:
Akkor jó ha át tudtad gondolni és higgadtan írni neki, valószínüleg neki is van min gondolkodnia persze... Majd ki fog derülni.
2019. aug. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!