Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetek mindenkivel...

Hogyan lehetek mindenkivel jófej, és puncsgép hogy ezàlltal szeressenek?

Figyelt kérdés
Az a bajom, hogy túl öszonte vagyok az emberekhez, az élet minden terén, nekem ez természetes lenne, de nem jó, mert sokan ezmiatt nem szeretnek mert ha észre veszem hogy valaki pl egy munkahelyen puncsgép, de egy fillért nem ér.. én azt szóvà teszem.. ha nem szóvà akkor sem tudom visszafojtani mert kiül az arcomra az a megvetés amit érzek. Nem tudok szépen mosolyogni olyankor, ha ellenszenves az ember maga és a tettei is. De engem ezért nem szeretnek. Jobb az aki làtvànyosan semmittevö, hasztalan, mégis szépen nyal mindenkinek és így jófej. Az igazi értéket nem értékelik. Énis olyan akarok lenni, ha ettöl szeretni fognak.
2019. aug. 26. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne legyrn saját véleményed, tehát legyél robot :)
2019. aug. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 alletta ***** válasza:
100%
miért kellene hogy mindenki szeressen? légy önmagad, tudd hol a helyed, kivel hogyan beszélsz, de nem kell mindenkinek nyalizni - a számodra jelentéktelen emberek látszat szeretetéért.
2019. aug. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!