Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról, h...

Mi a véleményetek arról, h egy orvosi egyetemen mindenkivel írattak egy IQ tesztet és kiderült, h a legmagasabb a portásnak volt?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mesélte, hogy egy orvosi egyetemen csináltak mindenkivel IQ tesztet, az összes alkalmazottal és a portásnak volt a legmagasabb.
2018. dec. 25. 22:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6%
Sok ideje van olvasni
2018. dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

És...

A portás érte el a legtöbbet az életben?

2018. dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Engem csak arra emlékeztet, amikor a magas pösti intellektuál ismerőseimmel vitázom arról, hogy azért mert valaki nem járt egyetemre attól még nem lesz buta és értéktelen ember. Sajnos ők nem fogják fel, hogy az intelligencia, egy ember értéke és az életminősége nem határozható meg iskolai végzettségekben.

Persze, a mai fiatalok körében terjed el leginkább az ekkora szintű sznobizmus és lenézés (és én is mai fiatal vagyok, aki Budapest egy eléggé elismert gimijébe járt). Velük meg nehéz megértetni, hogy a társadalom nem működne a Tescos kasszások nélkül...

2018. dec. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

"A portás érte el a legtöbbet az életben?"


Hát végül is, annyira nem lehet hülye, ha azt nézzük, hogy úgy kap pénzt, hogy nem kell érte csinálnia semmit. :D

2018. dec. 25. 23:04
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

Jajjj mekkora kamu...Mi van szétdurrant az agyad az irigységtől?

[link]


Melyik egyetem volt? Mindegyik orvosi karon van ismerősöm, pár perc alatt leinformálom, hogy tényleg történt-e ilyen.

2018. dec. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%

nem lepett meg :) egy fikarcnyit sem

én hiszek az emberekben..is..

2018. dec. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ez egy ilyen mindenegybenblog.hu-s, brit tudósok által kivitelezett, szenzációhajhász, klikkvadász dolog lehetett amit olvastál. A pszichológiai szakirodalom kristálytiszta atekintetben hogy a társadalmi hierarchiában elfoglalt szerep korrelál az IQ-val. Persze nem 100%-os a korreláció, így előfordulhat olyan eset hogy a portás IQ-ja magasabb mint a professzoré, de jóval ritkább lesz ez a kimenetel mint fordíva.


Bocs ha lelőttem a romantikáját a kacsahírnek. Azt viszont aláírom hogy az ember értéke, hogy valaki jó vagy rossz ember az nem az ember IQ-jával és nem a pozíciójával függ össze...

2018. dec. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Semmi! Nincs véleményem.
2018. dec. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Urban legend.
2018. dec. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
"Szerintem ez egy ilyen mindenegybenblog.hu-s, brit tudósok által kivitelezett, szenzációhajhász, klikkvadász dolog lehetett amit olvastál. A pszichológiai szakirodalom kristálytiszta atekintetben hogy a társadalmi hierarchiában elfoglalt szerep korrelál az IQ-val. Persze nem 100%-os a korreláció, így előfordulhat olyan eset hogy a portás IQ-ja magasabb mint a professzoré, de jóval ritkább lesz ez a kimenetel mint fordíva." Ugyanezt akartam írni. Mindegybenblog és tsai. Az agyam eldobom, a múltkor egy aránylag normálisnak tartott ismerősöm küldött arról cikket egy ilyen helyről, hogy Putyin a Sátán ellen harcol. Szegénynek megírtam, hogy többet ne küldjön ilyen szarságokat, elég bunkó módon fogalmaztam. :/
2018. dec. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!