Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem akar már köszönni a...

Miért nem akar már köszönni a szomszédom akivel köszönőviszonyban voltam?

Figyelt kérdés

2 házzal arrébb lakik, nem lehet telekvita meg semmi köztünk. Beszélni még soha nem beszélgettünk, csak köszönni szoktunk egymásnak meg egyszer bemutatkoztunk. Mindig már messziről üdvözölte a gyerekeimet és a feleségemet is. Mosolygott, jófej ember. A gyerekek mondták múlthéten hogy köszöntek a bácsinak de elment mellettük. A feleségemet lefröcsölte a múltheti esőkkor a kocsijával, le se lassított. Akkor azt hittem csak véletlen a dolog, csak beképzelik, de tegnap ment munkába és elfordította a fejét ahogy meglátott. De nagyon látványosan!

Rosszat nem mondtam róla mert nem is ismerem, nem telekszomszédok vagyunk így ilyesmi sem lehet. A családban sem mondott neki senki semmit. Egyszerűen behülyült az ember.

Valaki tud valami okot mi baja lehet vajon? Megpróbáltam megkérdezni tőle ma, de nem reagált a nevére sem, csak ment tovább.


2019. aug. 28. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Megjött az esze.
2019. aug. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valaki telebeszelhette a fejet ellenetek. De ne torodjetek vele, megvagytok nelkule is, majd megbekel!
2019. aug. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én utcámba is van egy fickó aki egy idő óta nem köszön. Először nem köszönt vissza azt hittem csak elbambult, de mikor negyedszerre sem, azóta nem köszönök neki. Nem értem az okát, de igazából nem is nagyon érdekel.
2019. aug. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha TÉNYLEG érdekel, akkor kérdezd meg töle!
2019. aug. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tennék rá nagy ívben, ha még beszélni se beszéltem vele soha. Innét én sem köszönök és kész.
2019. aug. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
78%
mert nektek zöldebb a fű :D
2019. aug. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
És ezt mi a facért nem tőle kérdezed?!
2019. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes vele foglalkozni. Ha köszön, akkor köszön, ha nem, akkor nem...
2019. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor általában egy harmadik ember működött valamit a háttérben. Mondott rólatok valami rosszat ennek a szomszédnak, ő meg elhitte. Munkahelyen is van ilyen. Egy kollégámmal egy darabig nagyon jóban voltam, aztán egy nap - minden előzmény nélkül - hideg lett velem, alig akart válaszolni a kérdéseimre. Nem hagyott nyugodni a dolog, aznap este elmentem hozzá, hogy megbeszéljük a dolgot. Nehezen indult a beszélgetés, végül kibökte, hogy nemrég egy társaságban volt, ahol az egyik közös ismerősünk engem egy álnok, munkakerülő, kétszínű alakként jellemzett, és ő szereti ezt a közös ismerőst, ezért változott meg a viselkedése velem szemben. Megkérdeztem, nem gondolt-e bele, hogy az ismerősünk esetleg hazudik, vagy irigy rám, vagy egyszerűen csak nem bírja a képemet. Azt mondta, ez eszébe sem jutott. Azóta olyan se jó, se rossz viszonyban vagyok ezzel a munkatársammal, a régi jó viszony sajnos nem állt helyre, de már nem is ellenséges velem. Hogy mikor áll helyre az eredeti jó kapcsolat, azt nem tudom. Az áskálódó ismerős nagyon alám vágott. Valami ilyesmi történt a ti esetetekben is.
2019. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!