Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nézitek az órákat az emberek...

Nézitek az órákat az emberek kezén, vagy hidegen hagynak?

Figyelt kérdés

Kiváncsi lennék, hogy milyen az arány az órákhoz értő, és azokat néző emberek tekintetében.

Ha mondjuk megláttok az utcán, vagy valahol egy embert, akkor megnézitek, hogy annak milyen, esetleg eredeti órája van-e?



2019. aug. 28. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Mi ez a nagy óra-fetisizmusod?
2019. aug. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem nézem
2019. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Ha épp a szemem elé kerül, mert mondjuk az arcom előtt hadonászik valaki, vagy szemmagasságban kapaszkodik a metrón, buszon, akkor esetleg rápillantok, de nem érdekel különösebben, nem értek az órákhoz. A nagy, vastag, fukszos aranyórák nem szoktak tetszeni, cigányos hatást keltenek függetlenül attól, hogy mennyibe kerültek. A visszafogottabb stílust preferálom, szintén ártól, márkától függetlenül.
2019. aug. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

1, Néha, de ha beleakadok 1-1 érdekesbe, akkor igencsak megnézem;

2, Nem vagyok óraértő, de érdekel egy szinten;

3, Legjobban a kvarc, nagyobb kiszerelésű-, vagy a több dolgot kijelzősek tetszenek.

2019. aug. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Az órák birodalma hatalmas. Nálunk keveseknek van lehetősége 5-6000 euroért egy nyugatos átlagosnak számító órát venni. Itt inkább a 200-300 eurósak mennek, ha valakit érdekel a dolog. Az általánosabb típusokat viszonylag gyorsan meg lehet tanulni, de én pl szeretem a szép órákat és van is belőlük néhány. De a legnagyobb fogást a múltkor csináltam az ócskapiacon: vettem egy luxus svájci hamisítványt 1500-ért:) még a kamusága is szép:)
2019. aug. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem nézem. Az óra célja az idő mérése, a sportóráknak, meg az okosóráknak van értelmük ezen felül, minden más sznobság. 5000-6000 eurós órát venni, meg idiótaság országtól függetlenül.
2019. aug. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%

Én megnézem, de nem az árát, vagy a márkáját, hanem a kinézetét.

Ugyanúgy, mint a cipő, kéz, pénztárca, ez is sokat elárul egy emberről.


Nem kell, hogy többszázezres legyen, tőlem lehet a Bershkából is, ha igényes, nem feltűnő, esztétikus.


Pénztárcánál meg azt nézem, hogy egy 20 éves fiatal férfinek ne tépőzáras legyen már...

2019. aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem nézem, észre se veszem, de ha nézném se ismerném fel, hogy eredeti vagy sem. Egyáltalán nem foglalkoztatnak az órák.
2019. aug. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekelne miért lettem lepontozva, tököm kivan már a sok élettelennel, akik minden választ lepontoznak!
2019. aug. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért pontoznak le, mert őket nem érdeklik az órák és akit meg igen, azok snobszarok és le kell őket rántani. Herdálók pfúj!
2019. aug. 31. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!