Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, Bácsik! Ti milyen...

Fiúk, Bácsik! Ti milyen gyakran borotváljátok meg az arcszőrzeteteket?

Figyelt kérdés

2019. aug. 29. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
4-5 naponta
2019. aug. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2-3-4 naponta
2019. aug. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ilyen cukin kiírni egy kérdést? 😁
2019. aug. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hetente
2019. aug. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már naponta, a harmincas éveim közepétől. (Vajon fiú vagyok még, vagy már bácsi? :) Ha kihagyom, másnap reggelre már ősember kinézetem lesz.
2019. aug. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én pont fiatalabb koromban borotválkoztam 2 naponta.

Most 31 évesen már elég 4-5 naponta is,mert jól áll a borostásabb arc.

Előtte fordítva volt.

2019. aug. 30. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Vree ***** válasza:
Naponta. (Lehetőleg reggel, elkerülendő amit az angol “5 o clock shadow” (5 órai árnyék) néven ismer, azaz a látható délutánra megjelenő birostakezdeményt).
2019. aug. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Heti 1*.
2019. aug. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vree ***** válasza:
19%

Akik itt több napot írnak, azok amúgy munkanélküliek? :D Otthon dolgoznak? Vagy bejárnak borostásan mindennap?


Alapvetően két opció van férfiként, ha szalonképesen akarsz emberek közé menni, az ápolt arcszőrzet bajusz/szakáll/ hosszú haj (amit szintén naponta nyírni, igazítani, fésülni kell) vagy a sima arc, borotválva minden reggel. Ha átugrasz 1-2 napot, a borosta nagyon feltűnő (amiatt is, hogy az arcszőr a nyak és arc egy részén is kiütközik, amit naponta borotválni kell, az ápolatlan szőrzet ezzel is látványosan elüt az ápolttól).


Tehát nincs olyan opció, amivel kiváltható a napi borotválás, attól eltekintve, hogy nem megy az illető emberek közé egyáltalán.

2019. aug. 31. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!