Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti milyen gyakran...

Lányok! Ti milyen gyakran borotváljátok magatokat?

Figyelt kérdés

És milyen testrészt?

(Láb,hónalj,intimrész)



2019. aug. 1. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Láb: heti 2x

Hónalj: átlagosan 3 naponta, télen van hogy csak 4-5 naponta.

Intim: heti 2x

2019. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Láb kb 2 naponta, hónalj minden nap, intimet gyantázom
2019. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak végszükség esetén használok borotvát, alapból nem szeretem. Egyébként én sajnos elég szőrös vagyok, úgyhogy szinte mindenemmel kell foglalkoznom ilyen téren :(

A hónaljamat epilálom hetente 1x, a lábszáramat vagy hetente epilálom, vagy kb. 10 naponta gyantázom. A karomra 3 hetente megyek rá gyantával, a combomat és az intimet pedig havi 1x gyantázza kozmetikus.

2019. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sok, erős, fekete szőrrel “áldott”meg a sors. Akár minden nap is borotválhatnám magam, viszont akkor csupa kiütés lennék, így inkább alkalomszerűen szoktam. Hónaljat akkor ha ujjatlant veszek föl, lábat azt 2-3 naponta, de sajnos másnapra már látszik. (comb is) a karomat 2 naponként nyáron. Intimet csak megnyírom ha már nagy.
2019. aug. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor nyáron 4-5 naponta mindent mindenhonnan: láb, kar, hónalj, punci, fenék rész.

Ősztől tavaszig a lábamat csak mikor eszembe jut (kb. havi 1x), hónalj és intim részen pedig nagyjából hetente borotválom.

2019. aug. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Jesszus! :O Ilyenkor örülök, hogy fiúnak születtem. Csak az arcomat borotválom heti háromszor, de eddig azt is nyűgnek éreztem. Hát ehhez képest most látom, hogy nagyon nem az!
2019. aug. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lab, honalj:2 naponta

Intim:heti egyszer, mert nagyon érzékeny ott a terület nem birom többször

2019. aug. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!