Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tanuljak meg normálisan...

Hogyan tanuljak meg normálisan mosolyogni?

Figyelt kérdés
Nagyon félénk lány vagyok és ha fényképeznek akkor is teljesen zavarba vagyok. Nem tudok rendesen mosolyogni. Teljesen erőltetett, es csúnya lesz, a szám is nagyon hülyén áll valamiért. Hogyha selfiet csinálok, akkor teljesen más és normális lesznek a képek. Tablofotozas miatt kérdezem, mert nyolcadikban is sírás lett a vége, és most végzős ként szeretnék egy normálisabb képet.
2019. aug. 29. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Rólam pl képtelenség normális fényképet csinálni. De ne aggódj, a fotosopp majd megoldja.
2019. aug. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tükörben próbálj olyan arcot vágni, ami a legjobban tetszik neked és jegyezd meg, hogy akkor hogy csináltad, mennyire mosolyogtál...többszöri gyakorlásra egyre jobb lesz.
2019. aug. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is a tükröt javaslom. Gyakorolj tükör előtt, minden nap egyszer mosolyogj rá saját tükörképedre. Menni fog az!
2019. aug. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!