Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Komolyan több ezer ember...

Komolyan több ezer ember azért kezdett el követni valakit instagramon mert meghalt a gyereke?

Figyelt kérdés
LL Junior volt párjáról van szó. Tudjuk mi történt sajnos. Én a tragédia előtt is követtem instán. Akkor volt kb 3000 követője. Azóta 16 ezren lettek. Nem posztol semmit érthető módon. Mi a lényeg abban, hogy emiatt több ezren bekövették? Tiszta szégyen.
2019. szept. 2. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez tenyleg szomoru. Lehet erdeklodni roluk a neten, de ez mar zavaro ami folyik. Nagyon sajnalom a tortenteket.
2019. szept. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Most rákerestem a hírre és nekem alapban az a furcsa, hogyha meghal a gyerekem, akkor itt vagy ott kiposztolom.

Nem tudom a nő mit csinált, de LLJunior ezt tette.

2019. szept. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is túlzás amit csinálnak rengetegen. Ez az új 13 ezer ember mégis mit remél, milyen tartalmat fog làtni?? Óriási tragédia ez amin napok óta csámcsognak meg folyamatosan több ezren irogatnak a gyerekek képe alá. Borzasztó lehet a szülőknek.
2019. szept. 2. 16:47
 4/8 A kérdező kommentje:
#2: Szerintem azért tette ki, hogy lezàrja ezt az egészet és ne találgatások legyenek napokig, hogy mi törtènt. Úgy gondolom ez korrekt volt a rajongók felé. A volt párja nem posztolt érthető módon. El sem tudom képzelni mit érezhet. Ezért megdöbbentő, hogy rengetegen csak a tragédia után lettek rá kíváncsiak. :(
2019. szept. 2. 16:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Virtue signaling. Azáltal érzik magukat értékesebb, fontosabb embernek, hogy mások gyászában látványosan osztoznak. "Felfoghatatlan tragédia" meg "egész nap sírtam" és társai. Minden erről szóló cikk alatt úgy rinyálnak a nyomorultak, mintha a világ vége jött volna el. Ők most ezzel a követősdivel mutatják, hogy mekkora valakik, hogy ők támogatják a dzsunijort meg a nőjét, pedig csak azon élvezkednek hogy lehet látványosan drámázni.
2019. szept. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bezzeg ha nem egy híresség fia hal meg,azt nem érdekli senki,csak az érintettek leginkább. Ennyit arról,hogy minden ember egyenlő,azaz minden emberre úgy tekintünk,hogy ő is csak ember,és egyet ér.
2019. szept. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen.A gyerekét L L ütötték,de hát így készül a cigány pecsenye.Legalább nem kell neki téli cípőt venni.
2019. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 qborka ***** válasza:

6/7 Időpont szept. 2. 21:13--- nem feltétlen. Amikor volt a Hableány hajóbaleset, sokan ott lógtak a Margit hídon, virágot vittek. Illetve olvastam valamelyik hírportálon, hogy kérték a bámészkodókat, hogy legyenek kedvesek nem fotózni, amikor emelik ki a roncsokat.

Valamiért kialakult ez a kollektív gyász/együttérzés, nem tudom, mi a megfelelő szó rá.


Szerintem ez beteges. A gyász magánügy.

2019. szept. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!